Evde Kablo Klips Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 10 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 951 defa okundu

Evde Kablo Klips Paketleme İşi İle Para Kazanın

Geçim derdi, günümüzde birçok ailenin en büyük sıkıntıları arasında yer almaktadır. Sürekli gelen zamlar ile düşük ücretler çalışan kişiler, ek işler arayışlarına girerek maddi açıdan kendilerini rahatlatmak istemektedirler. Günümüzde birçok kadın, evdeki boş zamanlarını değerlendirmek amacı ile evde yapılacak işler aramaktadır. Uzun zamandır sanal ortamları takip eden ev hanımları günümüzde birçok evde yapılacak iş bulmakta ve ciddi anlamlarda aile bütçelerine katkılar sağlamaktadırlar. Sizlere bu yazımızda evde yapılacak pratik işlerden kablo Klips paketleme işi ile artık sizlerde para kazanacaksınız.

Kablo Klipsleri artık günlük hayatımızın bir parçası haline gelerek eşyaları düzenlemek, bir arada tutmak amacı ile kullanılmakta ve özellikle öğrenci kesimlerin dolaplarını kilitli tutmak amacı ile kullandıkları önemli bir gereç durumundadır. Fabrikalar, günlük ürettikleri yüz binlerce kablo klipslerini pazara sunmak amacı ile paketleme ihtiyaçlarına gerek duymaktadır. Ekstra mekan gereksinimleri ile kira ödememe derdine giren firmalar, klipsleri paketleme konusunda işçilikleri evde çalışabilecek kişilerde aramaktadır. İster bay, isterseniz de bayan, isterseniz emekli, isterseniz de emekli olun fark etmez. Evde boş zamanı olan herkesin yapabileceği türden bir iş olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Koliler içerisinde gelen yüz binlerce klips, isteğe göre 100’er isteğe göre 50’şer paketleme şeklinde hazırlanması gerekmektedir. Bu iş aracılığı ile kazanılacak ek gelire gelecek olursak; ortalama olarak kablo paketleme işi ile kazanılacak tutar 1,500 TL civarında olmaktadır. Gün içerisinde ne kadar çok paketleme yaparsanız alacağınız ücrette o kadar artmaktadır. Evde kablo paketle işi hakkında bilgi almak ve çalışmak isteyen kişiler gönderimiz altına YORUM yazarak yetkililer ile kısa zaman içerisinde irtibat kurabilirler.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • FerayCevapla

  Bayam kuaförüyüm 2 yıldır dükkanım var aynı zamanda ek iş yapmak istiyorum kablo işini daha önceden yapmıştım biliyorum elim hızlıdır benimle birlikte 2 kişi daha bu işi yapmak istiyor yardımcı olursanız sevinirim.

  Eki 09, 2017 08:27
 • tülayCevapla

  Evde her türlü iş yaparız. Kalabalık bir aile olduğumuz için fazlasıyla hızlı yaparız

  Oca 18, 2018 11:15
 • FatmaCevapla

  klips paketleme işi yapabilirim iletişime geçerseniz sevinirim

  Mar 12, 2018 17:29
DMCA.com Protection Status