Evde Karanfil Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde ek iş ilanları kategorisine 14 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.286 defa okundu

Evde Karanfil Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde yapılacak işler, ek gelir getirebilecek işler arayan kişilerin istekleri doğrultusunda yeni iş fikirleri paylaşmaya devam ediyor, yazılarımız aracılığı ile bugüne kadar yüzlerce ailenin yeni iş fikirleri doğrultusunda kazançlarını artırmalarını görmek bizlere sevindiriyor, paylaşımlarımızın artmasına sebep oluyor. Artık hiçbir aile maddi sıkıntı çekmeden, evlerinde oturduğu yerden aile bütçelerine katkıda bulunabilecek, evde yapılabilecek işler ile kendilerine uygun seçimler yapabilecek. Bu yazımızda sizlere oldukça kolay ve güzel bir kazancı olan Karanfil Paketleme İşini anlatacağız ve bu işe nasıl başvuruda buluna bileceğinizden bahsedeceğiz.

Birçok ünlü yemek ustası şefler, yemeklerinde güzel aroma desteği sağlamak amacı ile yemeklerinde karanfil kullanmakta ve yemeğe ayrı bir tat sağladığı konusunda tavsiyelerde bulunmaktadırlar. Son zamanlarda birçok kişinin de evlerinde bir dekor ürünü olarak kullandıkları karanfiller üzerine rağbet giderek artmaktadır. Artan talepler bizi bu konuda ilgilendirmekte ve arayışlar içerisinde olan kişilere ek iş olanağı sağlamaktadır. Karanfil üretiminde bulunan kişilerin ek personel ihtiyaçları evde ek iş arayanlar için bir kazanç kapısı haline gelmiş durumda. Karanfiller, toplu bir şekilde çalışan kişilere gelmekte ve istenilen oranda küçük paketler içerisinde hazırlanarak teslim edilmesi gerekilen bu işte ise kazançlar, tahmin edilenden de yukarı bir seviyededir. Ortalama bir çalışan, karanfil paketleme işi ile aylık 1,600 TL dolaylarında bir kazancı rahatlıkla kazanabilmekte. Bu işi yapmak isteyen kişiler ise gönderimiz altına karanfil paketleyebilirim şeklinde YORUM atmaları yeterli olacaktır.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Hatice ceyhanCevapla

  Samsun atakumda oturuyorum . Evde paketleme işine ihtiyacım var. Dönerseniz çok sevinirim.yapabileceğimden emin olabilirsiniz

  Şub 21, 2017 11:03
 • semaCevapla

  Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi???

  Mar 02, 2017 11:35
 • Ramazan CevizCevapla

  Karanfil paketleyebilirim

  Eyl 20, 2017 10:13
 • Ramazan CevizCevapla

  Eşim icin istiyorum Yardimci olursaniz sevinirimm..

  Eyl 20, 2017 10:15
DMCA.com Protection Status