Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 28 Mart, 2017 tarihinde eklendi, 1.355 defa okundu

Evde Kibrit Paketleme İşi İle Para Kazanın

Evde yapılacak bir iş bulamayıp sıkıntıdan ek iş arayan kişiler, bazı durumlarda hayatın fırsatını yakalayabiliyorlar. Hiç tahmin edilemeyen bir zamanda çıkan fırsatlar, düzenli ve yüksek gelirlerin kapısını açabilmektedir. Her kadın evinde çocukları ile ilgilenirken bir yandan da para kazanmak ister. Para Kazanmanın günümüzde zor olduğunu bilerek böyle bir durumun mümkün olmadığını düşünen kişiler için oluşturduğumuz bu platform, bir nevi insanlara oturdukları yerden para kazanabilmelerini anlatarak fırsatları ayaklarına kadar getirerek aile bütçelerine katkı oluşturulmak üzerine kurulduğunu belirtmek istiyoruz.

Her ne kadar kibrit kullanımı giderek azalıyor gibi görünse de bazı bölgeler için halen rağbette olan bir ürün olarak görülmektedir. Aynı zamanda hediyelik eşyalarda da bir süsleme aracı olarak kullanılan kibritler, günümüzün halen ihtiyaç listeleri içerisinde yer alan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar üretimi çevre duyarlılığı nedeni ile yavaş olarak ilerlese de günümüzde halen çok satılan ihtiyaç ürünleri içerisinde yerini almayı başarmıştır. Kibrit Paketleme işinde çalışacak kişilerin yapması gereken şeyler aslında çok basittir. Gün içerisinde gelen binlerce çöp kibriti kutuların içine yerleştirmek olacaktır.

Genelde cafe ve restaurantlar için geçerli olan bu durumda, gelen kutular özel olarak firma logoları ile süsleneceği için kibritlerin kalitesinde de değişiklikler görülecektir. Gelen iş talebine göre her kutuya 10 ile 20 adet kibrit paketlenmesi yapılmaktadır. bu iş ile kazanılacak aylık paraya gelecek olursak; Kibrit paketleme işinden aylık kazanılacak tutar 1,200 TL olarak belirlenmektedir. İş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler gönderi altına kibrit paketleyebileceğini YORUM olarak bildirmeleri gerekmektedir.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • EbruCevapla

  Evde kibrit paketleme yapabilirim.istanbul

  Mar 24, 2018 15:42
 • Ayşenur ZorluCevapla

  Kütahya 5058052685

  May 25, 2018 11:54
 • Ayşenur ZorluCevapla

  Kütahya işeihtiyacım var 5058052685

  May 25, 2018 11:55
 • Nevriye AlkanCevapla

  Kibrit paketleme yapabilirim. Çok ihtiyacım var işe

  Haz 25, 2018 16:38
 • NAZLICevapla

  Evde kibrit paketleme işi yapmak istiyorum. Kocaeli/Gebze de ikamet ediyorum.

  Tem 02, 2018 03:44
DMCA.com Protection Status