Evde Kına Paketleme İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 10 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.278 defa okundu

Özellikle günümüzde giderlere yetişmek mümkün olmadığı için pek çok kişi evde yapılacak iş arayışına yönelmiştir. Hem boş zamanlarını değerlendirmek, hem de aile bütçesine katkı sağlamak isteyen herkes, evde kendi yeteneklerine göre farklı işler yapmakta ve ek gelir elde etmektedir. Bu işlerden birisi de evde kına paketleme işidir.

Küçük çocukları olan ev hanımları, emekli baylar ve bayanlar, öğrenciler yani kısaca herkes özellikle düğünlerin fazla yapıldığı yaz aylarında evde kına paketleme işi yaparak kolaylıkla para kazanabilirler. Eğer siz de evde kına paketleme işi yaparak para kazanmak ve aile bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıyı okumanız yeterlidir. Alacağınız işleri daha hızlı yapmak ve daha fazla para kazanmak için ise grup oluşturmanız sizin için faydalı olacaktır. Kına gecelerinde küçük paketlere koyulan kına paketlerini doldurmak ise zahmetli bir olmadığı için evinizde aile veya yakınlarınızla sohbet ederek keyifli bir şekilde paketleme işini yapabilir ve bu sayede hem para kazanabilir, hem de sevdiklerinizle güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Kına paketleme işi ile elde edilebilecek gelire değinecek olursak; paketlemelerin sayısına göre özel fiyatlandırılmakta yapılmakta ortalama olarak aylık 1,600 TL kazanmak mümkün. Günümüz şartlarında gelen bu para ile bir öğrenci rahat geçinebilir, bir ev kadını rahatlıkla aile bütçesine katkıda bulunabilir. İş detayları hakkında firma yetkilileri ile görüşmek isteyen kişiler yazımız altında yer alan YORUM penceresi aracılığıyla taleplerini gönderebilirler.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • tuğçeCevapla

  iş arıyorum ev bütçesine katkı için

  Oca 26, 2017 15:04
 • DerilCevapla

  Hatayda yaşiyorum kına paketleme işini istiyorum

  Oca 29, 2017 17:36
 • SerpilCevapla

  Davetiye katlama kına paketleme işlerini yapabilirim öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim izmir çiğlide ikamet ediyorm

  Oca 30, 2017 10:38
 • GizemCevapla

  Merhaba ben gizem adanaliyim bu iş bize de nasip olursa çok seviniriz dönüşünüzü bekliyoruz

  Şub 04, 2017 18:16
 • GokceCevapla

  Evde ek iş yapmk istyrm

  Şub 20, 2017 08:23
 • ArzuCevapla

  Bilgi ala bilir miyim ümraniye 4 kişiyiz

  Oca 17, 2018 16:28
 • Emrah yigitCevapla

  Evde paketleme isi yapilir

  Oca 28, 2018 19:12
DMCA.com Protection Status