Evde kına paketleme işi, kına paketleme işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları kategorisine 7 Nisan, 2016 tarihinde eklendi, 1.153 defa okundu

Evde kına paketleme işi, kına paketleme işi veren firmalar. Evde ek iş ile sizde gelirinizi katlayabilir siniz. Evde ek iş ilanları oldukça fazla ve devamlı ek işler çıkmaktadır. Evde ek iş veren firmalar ile sizi buluşturuyoruz. İçerisinde bulunduğumuz 2016 yılı başlangıcında eve ek iş veren firmalar oldukça çoğaldı. Bunun nedeni ise ekstra evden gelir kazanmak ve boş vakitlerini değerlendirmek için şahıslara verilen ek işler oldu. Anlaşılan firma ile kendi evinizde dilediğiniz bir dalda ek iş yaparak ekstra gelir sahibi olabiliyorsunuz. Sitemiz sizi yorum yaptığınız ilana, evde ek iş veren firmalara yönlendirerek aracı oluyor. Siz de evde ek iş yaparak ailenizle birlikte güzel gelirler elde edebilirsiniz. Bu işsizlik döneminde kaçırılmayacak fırsatlar ve ilanlar her gün güncel olarak sitemize eklenmektedir.

Evde kına paketleme işi, kına paketleme işi veren firmalar

Evde kına paketleme işi, kına paketleme işi veren firmalar

Evde kına paketleme işi, kına paketleme işi veren firmalar

Evde kına paketleme işi ile haftalık veya aylık düzenli işlerde güzel ekstra gelirler sağlayabilirsiniz. Kına paketleme işinde detaylı olarak bilgi vermek gerekirse size toz halinde verilen kutulardaki kınaları paketleme işlemlerinin yapılması. Haftada 300 TL ekstra gelir sahibi olabilirsiniz, düzenli iş tesliminde başvuru ve netice aşamalı için lütfen aşağıda bulunan başvuru aşamalarını inceleyiniz.

“AD-SOYAD ve YORUM alanına yorumunuzu bırakarak, sitemizin sizi ilgili firmaya yönlendirmesine yardımcı olun”. E-POSTA adresinizi doğru yazınız. Geri dönüş eposta adresinize yapılacaktır.

[button color=”green” size=”medium” link=”#respond” icon=”” target=”false”]HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLA[/button]

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • AysunCevapla

  Ek işe ıhtıyacım var Antalya Alanya’da ıkamet edıyorum elım pratıktır hızlıymdır yardımcı olursanız sevınırım

  May 10, 2017 11:38
 • esra erenCevapla

  İzmir selçuk dayım uzun süreli düşünüyorum ve yapabilirim

  May 18, 2017 11:08
 • kubilay güvercinCevapla

  ist/pendik ücretlendirme nasıl ?

  May 18, 2017 13:54
 • sevdaCevapla

  Ankara Keçiörende oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  May 20, 2017 11:25
 • sevgi temelCevapla

  ev hanımıyım evde boş kalmayıp çocuklarıma ve eve ek gelir için bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. istediğiniz sürede istediğiniz adet ürünü teslim ederim. sizden olumlu cevap bekliyorum inşallah

  May 21, 2017 20:44
 • sevgi temelCevapla

  antalya muratpaşada ikamet ediyorum ev hanımıyım evde boş kalmayıp çocuklarıma ve eve ek gelir için bende evde paketleme işi yapmak istiyorum. istediğiniz sürede istediğiniz adet ürünü teslim ederim. sizden olumlu cevap bekliyorum inşallah

  May 21, 2017 20:46
DMCA.com Protection Status