EVDE KIRILMAZ CAM PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 16 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 306 defa okundu

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza giren cep telefonları büyük küçük demeden herkes tarafından kullanılmakta. Cep telefonu firmalarının birbirinden farklı özelliklerde ürettikleri cep telefonları, modeline, büyüklüğüne ve özelliğine göre farklı fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Günümüz şartlarında çok kıymetli ve bir hayli pahalı olan cep telefonlarını korumak, kırılma ve çizilmelere karşı önlem almak için çeşitli kılıf yada ekran koruyucu kırılmaz cam aksesuarları kullanırız.

Cep telefonu firmaları, ekranın kırılması gibi durumları garanti kapsamına dahil etmedikleri için ekran değişimleri için yüksek fiyatlar talep etmektedir. Telefon kullanan bir çok kişide bu gibi durumları önlemek adına kırılmaz cam kullanarak tedbir almaktadır. Cep telefoncular da yada Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi iletişim merkezlerinde satılan kırılmaz cam ekran koruyucular, telefon marka ve modeline göre farklı fiyatlara satılmaktadır.

Özel olarak telefonun şekline göre üretilmekte olan kırılmaz camlar, en çok tüketilen telefon aksesuarları arasında yer almaktadır. Neredeyse satılan tüm cep telefonlarının yanında kırılmaz cam hediye edilmektedir. Çok yoğun bir şekilde tüketilmekte olan kırılmaz camlar aynı zamanda bir çok kişini geçim kaynağı olarak bilinmektedir. Kırılmaz cam imalatı yapan büyük markalar, ellerinde ki paketleme işlerini yoğun oldukları dönemlerde evlere ek iş olarak yaptırmaktadır. Bu iş modeli sayesinde evde paketleme işi yaparak geçimini sağlayan bir çok kişi bulunmakta.

Kırılmaz cam nedir?

Temperli cam olarak da bilinen, cep telefonlarının dokunmatik ön camlarını gelebilecek olan darbelere karşı korumak için kullanılan, içerisinde ki koruyucu maddeler sayesinde normal cama oranla daha sağlam bir yapıya sahip telefon aksesuarına kırılmaz cam denir. Kırılmaz cam fiyatı markadan markaya farklılık göstermektedir. Piyasada ortalama 10 TL’den başlayan fiyatlara satılmaktadır.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi büyük telefon mağazalarında, telefoncular da yada internette satılan kırılmaz camları evinizde paketleyip satışa hazır hale getirerek ek gelir elde edebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde yapacağınız bu paketleme işi sayesinde aylık ortalama 1.600 TL civarında kazanç sağlamanız mümkün.

Kırılmaz cam paketleme işi nasıl yapılır?

Son derece hassas olan kırılmaz camlar özel kutularında, özel temizleme bezi ve kurutma bezi ile birlikte satılmaktadır. Fabrikalar kırılmaz camlarla birlikte bu ürünleri de paketlemeniz için size teslim edecek. Her kırılmaz cam farklı telefon markasına ve modeline göre değişeceği için öncelikli olarak gelen kırılmaz camları marka ve modellerine göre ayırmanız gerekecek.

Gelen kırılmaz camların üzerinde ufak etiketlerle seri numaraları yazmaktadır. Firmanın size vereceği seri numarası listesine bakarak bu ürünleri tek tek ayıracaksınız. Her seri numarası farklı marka ve modeli simgelemektedir. Seri numaralarına göre düzgün bir şekilde ayırmış olduğunuz kırılmaz camları, özel kutusunun içerisine temizleme ve kuruluma bezi ile birlikte yerleştireceksiniz. Daha sonra kutunun üzerine o kırılmaz camın hangi marka ve modele uygun olduğunu belirten ufak etiketleri yapıştırıp paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

İşlemi biten ürünleri marka ve modele göre ayrı ayrı kolilere yerleştirip firma görevlisini arayarak paketleri teslim almasını sağlayacaksınız. Firma görevlisi işlemi biten paketleri teslim alıp ödemenizi elden peşin olarak yapacak.

Kırılmaz cam paketleme işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Kırılmaz cam paketleme işinde büyük firmalarla çalışacağınız için ödeme konusunda hiç sorun yaşamayacaksınız. İşleri sorunsuz bir şekilde teslim ettiğiniz an paranızı elden nakit olarak alacaksınız. Bu iş modelinde ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Haftalık olarak size bir kota belirtilecek. Belirtilen kotada ki adet sayısı kadar ürünleri eksiksiz olarak teslim ettiğiniz taktirde haftalık 400 TL ödeme alacaksınız. Her hafta aynı düzende teslimat yaparak aylık 1.600 TL ek gelir elde etmiş olacaksınız.

Sizde Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi büyük firmalarla çalışmak istiyorsanız eğer, aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylanıp sitemizde yayınlandıktan sonra firmalar sitemiz üzerinden yaptığınız başvuruyu değerlendirip iş durumuna göre sizinle iletişime geçeceklerdir.

 

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  isi yapabilirim ihtiyacim var mamak ankara

  Kas 16, 2018 10:00
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Buket Hanım.
   Başvurunuz değerlendirilecektir. Takipte kalın lütfen.

   Kas 16, 2018 15:02
 • EmineCevapla

  Istiyorum yapmak çerkezköy kızılpınar

  Kas 16, 2018 10:59
 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık

  Kas 16, 2018 11:56
  • Ekiş YazarıCevapla

   Teşekkür ederim Dilek Hanım. Talep olursa geri dönüş yapacağım.

   Kas 16, 2018 15:03
 • Dilara BulutCevapla

  İhtiyacım var yapmak istiyorum bu işi. Antalya /Manavgat

  Kas 19, 2018 16:30
 • gülay şentürkCevapla

  Ankaradan 39 yaşında ev hanımıyım konuyla alakalı açıklamaları okudum ve bu işi yapabileceğimi düşünüyorum bana bu işi verirseniz çok sevinirim şimdiden tşk.

  Kas 19, 2018 17:23
 • RasimCevapla

  İzmir de varsa, bu işi yapabilirim.

  Kas 20, 2018 09:05
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 21, 2018 07:43
DMCA.com Protection Status