Evde Kişileştirilmiş Kalem İşi

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 429 defa okundu

Ev hanımıyım nasıl para kazanabilirim diyenler için evde iş imkanlarını ve ek iş fırsatlarını araştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere “evde kalem işi nasıl yapılır?” bundan bahsedeceğiz.

 

Kalem kılıçtan keskindir diye bir laf vardır ve tarih bu sözü doğrulamaktadır. Tükenmez kalem 1938 yılında Macar gazeteci Laszlo Biro tarafından icat edilmiştir. O andan itibaren kalem tarihi olaylara yön vermiştir. Kalem yüzünden savaşlar kazanılmıştır ve kaybedilmiştir. Kalem sayesinde anlaşmalar yapılmıştır ve bozulmuştur. Tek bir kalem insanların kaderini çizmiştir. Ancak daha da önemlisi kalem aşkların ve nefretlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kalem bu kadar kişisel bir şeydir işte. Herkes tarafından her yerde kullanılabilir. Kişiselleştirilmiş kalemler yapmak ve satmak evde iş arayanlar için harika bir iş fikridir. Belli tasarımlar yaparsanız ve kişilere uygun kalemler tasarlarsanız bu işten kendi evinizden çok iyi paralar kazanırsınız.

 

1 – İşinizi kişiselleştirin

Müşterisinin ne istediğini bilmeyen ve bunu karşılayamayan hiçbir işletme başarılı olamaz. İşlerinizin büyümesini istiyorsanız kalemleri kişilere göre nasıl kişiselleştirileceğinizi bilmelisiniz.

 

 

2 – Kimden, kim için ve ne için?

Kalemleri benzersiz şekilde kişiselleştirebilmeniz için öncelikle müşteriyi tanımalı ve kalemin kimin için alındığını bilmelisiniz. Aynı zamanda müşterinizin neden kişiselleştirilmiş bir kalem vermek istediğini de bilmelisiniz. Kalem müşterinin kendisi içinde kişiselleştirilebilir. Bu sektörde kalemler genellikle hediye amaçlı kişiselleştirilir.

 

Hediye olarak kişileştirilen kalemler doğum günleri, yıl dönümleri, kutlamalar vb. zamanlarda kullanılır.

 

 

 

3 – Kalem tasarımı – kişiselleştirmede son nokta

Kalemleri kişiselleştirmek bu işin en eğlenceli kısmıdır. Elinizdeki bütün kalem türlerinin tekrar doldurulabilir olmasını tavsiye ederiz. Bu sayede kalemler uzun vadeli kullanılabilir. Aşağıda bilmeniz gereken bazı özellikleri sıraladık.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • medineCevapla

  zeytinburnunda oturuyorum kalem işi yapabilirim

  Tem 21, 2018 11:33
  • Ekiş YazarıCevapla

   Medine hanım, bu fikirden yola çıkarak araştırma yapıp bu işten gelir elde edebilirsiniz

   Tem 23, 2018 06:37
 • yeşimCevapla

  yapabilirim en kısa surede

  Eyl 10, 2018 20:58
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Biz sizler için yöntemler geliştiriyoruz. Kendinize uygun işi bulup dediğimiz aşamaları gerçekleştirirseniz başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz.

   Eyl 12, 2018 12:33
DMCA.com Protection Status