EVDE KOKULU MUM YAPARAK PARA KAZANIN

Evde ek iş ilanları kategorisine 24 Nisan, 2018 tarihinde eklendi, 2.404 defa okundu

Evde Kokulu Mum Yaparak para kazanma işi, biraz beceri ve biraz zaman isteyen ek işler arasında yer almaktadır. Sizlere haftalık olarak firmalar tarafından temin edilecek olan malzemeler, haftalık ücretlendirmeyle geri dönmektedir. Yaklaşık olarak 250 adetlik sipariş alarak ve işinizi zevkle yaparak gelirinize katkı sağlayabilirsiniz.

Evde ek iş veren firmalar; mum bazı, koku, sim ve kalıpları firmalar sizlere temin ettikten sonra sorumluluk edinmeniz gereken tek şey; siparişi vaktinde yetiştirmeniz gerektiği olacaktır. Evde yapılacak ek işlerde zaten en güzel olan şey budur. Vaktinde sipariş yetiştirmek dışında, ne maddi masrafınız ne de riskiniz bulunmaz. Evde ek işlerden biri olan, evde kokulu mum yapma işi sayesinde ailenize olan vaktinizi de yok etmemiş olursunuz.

Haftada teslim edeceğiniz işleri günde 4 saatinizi ayırarak 400 TL kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Türkiye genelinde tüm illerde alımı olan Evde Kokulu Mum Yapma işi için yapmanız gereken tek şey gönderi altına YORUM yapmak yeterlidir. Daha sonra sizinle evde iş veren firmalar irtibata geçecektir.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • ipekCevapla

  Çanakkale Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

  Tem 16, 2018 12:15
 • arzuCevapla

  merhaba 05062382871

  Tem 16, 2018 14:21
 • ElifCevapla

  Izmir de yaşıyorum ve bu işi yapmak istiyorum

  Tem 18, 2018 08:23
 • hiranurCevapla

  merhaba ben bursada oturuyorum ve ekibim var. Mandal kına örtü bağlama vs işler yaptık. mum işini yapmak istiyoruz ve güçlü bir ekibim var emin olun bizimle tanışmaktan memnun olursunuz.

  Tem 20, 2018 21:40
DMCA.com Protection Status