EVDE KONSERVE AÇACAĞI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Aralık, 2018 tarihinde eklendi, 129 defa okundu

Bir çok ev kadını, emekli yada öğrenci günlük işlerini yaptıktan sonra geriye kalan boş vakitlerini değerlendirmek ister. Bunun içinde evde ek iş yapmayı tercih ederler. Evde yapılabilecek bir çok iş modeli bulunmakta. Bunlar arasında genellikle paketleme işleri en çok ilgiyi görüyor. Çünkü paketleme işleri hem basit hemde kazandırdığı ücret fazla olduğu için herkes bu tür işleri tercih ediyor.

Evde paketleme işleri arasında en çok kazandıran işlerden biriside konserve açacağı paketleme işidir. Bu iş modeli düzenli olarak yapılırsa aylık 2600 TL ile 3000 TL arasında ek gelir kazanmanızı sağlayacaktır.

Nasıl yapılır?

Konserve açacakları icat edilmeden önce insanlar konserveleri, kavanoz kapaklarını tornavida, çekiç gibi kesici ve delici aletlerle açıyorlardı. Konserve açacakları kadınların mutfakta işine yaran çok faydalı bir malzemedir.Basit bir kaç işlemle bu konserve açacaklarını paketleyip aylık sabit paralar kazanabilmeniz mümkün.

Yapılması gereken size verilecek olan 2 çeşit konserve açacağını kendi ambalajlarına koymak ve işlemi biten ambalajların ağzını kapatmak. Daha sonra ağzını kapattığınız ambalajları kolilere dizerek paketleme işini bitirmiş olursunuz. Firma görevlisi paketleme işlemi sırasında size lazım olacak tüm araç gereci size temin edecek. Paketleme işlemini nasıl yapacağınızı da kısaca size anlatacak.

Yeni iş fırsatı  Evde müzik kutusu paketleme işi

Kaç para kazanırım?

Konserve açacağı paketleme işinin sabit bir ücreti olmuyor maalesef. Her firmanın bu iş modeli için ödeyeceği ücret değişkenlik gösteriyor. Bazı firmalar yaptığınız paket başına ödeme yaparken, bazı firmalarda sabit olarak haftalık yada aylık ödeme yapmayı tercih ediyor. Net bir fiyat veremesek de daha önce ki paketleme işi deneyimlerimize dayanarak konserve açacağı paketleme işinden aylık 2600 TL kazanabileceğinizi söyleyebiliriz. Hatta bazı firmalar sabit olarak sizle çalışmak isteyecektir, bu firmaların ödeyeceği ücret aylık 3000 TL bulabiliyor.

Sizde konserve açacağı paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak kontrol edilmekte. Firmaların değerlendirmesi sonucu işi yapmaya hak kazananlar mail yolu ile bilgilendirilecek. Adres ve telefon bilgileri alınıp yapılacak işler evlerine kadar teslim edilecek. Elinizi çabuk tutun bu iş fırsatını kaçırmayın.

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • ÇiğdemCevapla

  Erzurumdayim artik birisi donus yaparsa memnun olacagim ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum.

  Ara 07, 2018 10:54
 • Özlem NURCevapla

  Sayın Yetkili,
  Yalova’da yaşayan emekliyim; hızlı, pratik, dikkatli, zaman kavramına önem veren ayrıca başladığı işi titizliklikle ve özenli bitirmek isteyen bir kişiliğe sahibim. Bu işi hem rahatlıkla ve severek yapabilecek zamanım, hem de bu işten kazanabileceğim paraya çok ihtiyacım var.
  Geri dönüş yapmanız beni maddi ve manevi mutlu edecektir.
  Saygılarımla

  Ara 07, 2018 14:05
 • ErdinçCevapla

  İzmirde yaşıyorum güzel bir el işçiliği çıkarılır..

  Ara 07, 2018 16:37
 • buseCevapla

  istanbulda yaşıyorum zamanımın çoğunu evde geçiriyorum geri dönüş olursa sevinirim

  Ara 07, 2018 17:53
 • gökhanCevapla

  ihtiyac işsizim 05417913493

  Ara 07, 2018 22:21
 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık

  Ara 08, 2018 08:25
 • Fatma albulutCevapla

  Merhaba ev hanımyım 3 çocuk annesi işsizim 2 üniversite 1 ilk okul olmak üzere 3 çocuk okutuyorum acil işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok memnun olurum lütfen

  Ara 13, 2018 09:37
 • Yakup GürCevapla

  Biz iki kişilik aileyiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz. Saygılarımızla…

  Ara 16, 2018 15:39
 • Yakup GürCevapla

  Biz iki kişilik aileyiz. Evde ek iş yapmak istiyoruz. Saygılarımızla…
  GSM: 0533 2026377

  Ara 16, 2018 15:42
 • BUKETCevapla

  ankarada yasiyorum donus yapin artik lutfen

  Ara 18, 2018 10:13
DMCA.com Protection Status