EVDE KULAKLIK PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 11 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 605 defa okundu

Kimi zaman günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için, kimi zaman neşeli olduğumuz için, kimi zamanda hüzünlü durgun ve duygusal olduğumuz için, yani kısacası ruh halimize göre müzik dinleyerek tüm duygu ve düşüncelerimize derman ararız. Müzik duygu ve hayallerin ifade vasıtalarından biridir. Tarihin başlamadığı çağlarda bile ilkel insanlar duygularını, sevinçlerini çeşitli ayinler yaparak müzik vasıtasıyla belli ederlermiş.

Sanatın bir parçası olan müziği, melodileri, şarkıları dinlemek için telefon, tablet, bilgisayar, müzik çalar yada televizyon gibi cihazları kullanırız. Bu cihazlara bağlantılı olarak da kablolu yada kablosuz kulaklıklar kullanarak kimseyi rahatsız etmeden müzik dinleriz. Bazı kulaklıklar yukarıda bahsettiğimiz cihazlarla birlikte ücretsiz olarak gelirken, bazı kulaklıklar da tek başına ayrı olarak satılmaktadır. Bu kulaklar satışa hazır hale gelmeden önce basit bir kaç aşamadan oluşan paketleme işlemlerinden geçer. Bu paketleme işlerini firmalar genellikle evde ek iş yaparak geçimini sağlayan kişi yada kişilere ücretli olarak yaptırır. Bir çok kişi kulaklık paketleme işi yaparak evlerini geçindirmektedir.

Kulaklık paketleme işi nasıl yapılır?

Kulaklık paketleme, evde ek iş modelleri arasında en çok tercih edilen işlerden birisidir. Çünkü bu teknolojikürünlerin paketleme işi için firmalar çok yüksek ücret ödemesi yaparlar. Bu iş modelinde yapılması gerekenler çok basittir. Pratik bir şekilde kulaklık paketleyerek güzel paralar kazanabilirsiniz.

Firmalar size çeşitli kablolu ve kablosuz (bluetooth) kulaklıkları ürünlere zarar vermeden ayırmanızı ister. Düzenli bir şekilde ayırdığınız kulaklık modellerini de daha sonra renklerine göre ayırmanız istenir. Her kulaklık modelinin kendisine özgü şeffaf plastik kutusu bulunmaktadır. Paketleyeceğiniz kulaklıkların ve ambalajlarının üzerinde model numaraları yazmaktadır. Her modeli kendi kutusuna koyarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Kulaklıkları ve kulaklık kutularını nasıl ayıracağınızı, hangi kutuya hangi kulaklığı koyacağınızı firma görevlisi size tek tek detaylı bir şekilde anlatacak. Yanında getireceği hazır kulaklık paketini de size örnek olması açısından teslim edecek. Aynı zamanda takıldığınız durumlarda firma görevlisini arayarak da bilgi alabileceksiniz. Firma görevlisi yaptığınız paketleme işlerini günlük olarak kontrol etmek için ve teslim almak için sizi ziyarete gelecek.

Kulaklık paketleme işi kaç para kazandırır?

İlanın başında da bahsettiğimiz üzere kulaklık paketleme işi veren firmalar, işin hassasiyetinden ve temiz olması gerektiğinden işi yapacak olan kişi yada kişilere yüksek ücret ödeme yaparlar ki işler temiz ve sorunsuz bir şekilde paketlensin. Günlük olarak düzenli bir şekilde yapacağınız kulaklık paketleme işinden aylık 2800 TL ek gelir kazanırsınız. İşi veren firmalar yaptığınız işten memnun kalırsa eğer bu ücret aylık 3000 TL yada 3200 TL’ye kadar yükselecektir.

Sizde müzik dinlemek için, film izlemek için, telefonla konuşmak için kullandığımız bu kulaklıkları paketleyerek aylık 2800 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız eğer, aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup göndererek aday olabilirsiniz. Ek iş veren firmalar yapılan ek iş başvurularını günlük olarak kontrol edip, uygun gördükleri başvuru sahiplerine mail aracılığı ile geri dönüş yaparlar. Gerekli anlaşma sağlandığı taktirde adres bilgisi alınır ve kulaklık paketleme işi için gerekli tüm malzeme evinize kadar getirilir işe başlanır. Bu harika ek iş fırsatını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Bol kazançlar.

Başvuru Gönder

17 Başvuru Yapılmış

 • ZEYNEP AŞIKCevapla

  Bu işi yapabilirim
  Balıkesir den yaşıyorum

  Eki 11, 2018 09:27
 • İbrahim TurkanCevapla

  İletişime geçerseniz sevinirim

  Eki 11, 2018 10:06
 • İbrahim TurkanCevapla

  İletişime geçerseniz sevinirim
  İstanbul umraniye de yasiyorum

  Eki 11, 2018 10:07
 • EnveCevapla

  Denizlide ikamet ediyorum evde ek işe çok ihriyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  Eki 11, 2018 13:00
 • Alev çelikCevapla

  Samsun ilkadim yasardogu mahallesi motif sokak no 5 giriş kaţ

  Eki 11, 2018 13:11
 • AYŞE DÖKÜMCÜCevapla

  MERHABA BENDE EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM ELİM YATKINDIR .DAHA ÖNCEDE EK İŞLER YAPTIM .BEN GAZİOSMANPAŞA DA OTURUYORUM .UMARIM BANA DÖNERSİNİZ .SAYGILAR

  Eki 12, 2018 05:59
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba yazıdaki aşamaları yerine getirdikten sonra işverenler tarafından değerlendirmeye alınacaksınız.

   Eki 12, 2018 09:08
 • SemaCevapla

  Hale hazırda evlere iş veriyorum iş yerim mevcuttur,kişi sayısı 200 üzerindedir bilgi almak isterim İstanbul Bayrampaşa

  Eki 12, 2018 09:56
 • Betül şenCevapla

  Eskişehir tepebası nda ikamet ediyorum dönüş rica ederim

  Eki 15, 2018 15:56
 • EdaCevapla

  Hatay/iskenderun

  Eki 15, 2018 18:54
 • Bahar TaşkıranCevapla

  Ev Hanımıyım

  Eki 16, 2018 20:30
 • Fatma uyarCevapla

  Kulaklık paketleme işinin geliri iyi duruyor denemek isterim

  Eki 17, 2018 21:15
 • Murat ATICICevapla

  Bu isi yapabilirim bursada ikamet editorum

  Eki 19, 2018 08:59
 • Hediye işlerCevapla

  Grubum var Paketleme işi yaptık Bağcılar 5 kişiyiz lütfen dönüş yapın İstanbul Bağcılar

  Eki 26, 2018 22:26
 • IşılCevapla

  05071248827
  Bu işi bende yapmak istiyorum istanbul beylikdüzünde yim bana dönüş yapın lütfen

  Eki 28, 2018 19:56
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba başvurunuz işverenler tarafından değerlendirilecektir.

   Eki 29, 2018 06:49
 • Yasin OruçCevapla

  Kocaeli Gebze

  Kas 18, 2018 18:24
DMCA.com Protection Status