EVDE KUPA BARDAĞI PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 415 defa okundu

Hassas bir ek gelir grubundan bahsederek sizin de ailenize süper kazanç durumu yakalamanızı sağlamak istiyoruz. Bu amaçla evde kupa bardağı paketleme ambalajlama işi hakkında sizi bilgilendireceğiz. Yurt dışına ihracat yapan ya da yurt dışından ülkemize farklı ülkelerden ithalat yapıp iç piyasada ürünlerini pazarlamak isteyen firmalar bu işin sağlamaktadır.

Sizlere son yılların en çok ilgi çeken basit ama hassas dikkat gerektiren bir ek gelir yolunu anlatmak istiyoruz. Eve kupa bardağı paketleme işi veren firmalar titiz ve hassas ancak pratik insanların bu işi yapması gerektiğini hatırlatalım. Çünkü bildiğiniz gibi kupa bardakları genelde porselenden ya da kalın canlılardan yapılmaktadır. Ek gelire ihtiyacınız çoksa evden çalışmayı planlıyorsanız dahası boş zamanlarınızda üç beş kuruş gelir elde etmek düşünceniz varsa sizlere evde kupa bardağı ambalajlama ve paketleme işi yapmanızı tavsiye edebiliriz.

Kadınlar genç kızlar üniversite öğrencileri bu iş size biçilmiş bir kaftan olarak durmaktadır. Masraflarınızı çıkarmak istiyorsanız  mutlaka eve kupa bardağı işi veren firmalar ile görüşme fırsatları yakalamaya çalışın. Evet fırsat yakala diyoruz, çünkü bütün işlerde olduğu gibi bu para kazanma avantajını yakalamak da çok kolay değil. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi en büyük sorun işin hızlı temiz düzenli ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırılması olduğunu söylemek zorundayız. Yani şunu demek istiyoruz, size gönderilecek ürünlerin sağlam alınıp sağlam teslim edilmesi gerekir. Eve kupa bardağı işi veren firmalar yaptığınız işleri sürekli tek tek kontrol etmek zorunda değildir. eve kupa bardağı paketleme ambalajlama işi veren firmalar müşterilerine karşı mahçup olmamak amacıyla sizlerin paketleri ürünlerin sorunsuz olması istenmektedir.

Evden kupa bardağı paketleyerek para kazanmak isteyenler firmalarla iletişim kurmak amacıyla iş talepleri için istekte bulunması gerekir. Çünkü bu işi veren firmalar çok ince ayrıntılara dikkat etmektedir. Baştan savma iş isteklerinizi kesinlikle dikkate alınacak vardır. Bu sebeple evde kupa bardak paketleme ambalajlamanın işi almak istiyorsanız iletişim formuna kendinizi samimi bir şekilde anlatmamız gerekir. ihtiyaç hasıl olduğu takdirde size iş hakkında bilgi mesajları atılacaktır. Unutulmaması gereken en önemli konu her zaman samimi olmak doğruları yazmaktır.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • MehmetCevapla

  6 kisilik bi ekibimiz var yer istanbul 05536559078

  Eyl 20, 2018 12:11
 • EzgiCevapla

  Bu ise ihtiyacim var ve once yazanlarin oncelikli olmasi gerektigini dusunuyorum

  Eyl 20, 2018 12:27
 • YaseminCevapla

  Bu iş için uygunum

  Eyl 20, 2018 15:36
 • ozlem damla ebruCevapla

  Ise ihtiyacimiz var atasehir istanbul birinizde donus yapin

  Eyl 20, 2018 15:57
 • NeclaCevapla

  Ankarada yaşıyorum

  Eyl 21, 2018 13:40
DMCA.com Protection Status