EVDE KURU GÜL PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 21 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 193 defa okundu

Kuru güller özellikle Sevgililer Günü için vazgeçilmez olan hediyeler arasında yer alıyor. Bildiğiniz gibi birçok online satış yapan internet sitesi üzerinde kuru gül satışları yapılmaktadır. Bahsetmiş olduğumuz bugünlerin satışını yapılabilmesi için bazı kişiler tarafından paketlenmesi gerekmektedir. Genel olarak o paketleme işlemleri insan eli ile yapıldığı için genel olarak bir iş fırsatı olarak görülmektedir.

Eğer siz de ev hanımıysanız veya gün içerisinde boş vaktiniz oluyorsa  işi sayesinde maddi olarak gelir elde edebilirsiniz. Bu işi yapmaya başlamak istiyorsanız internet üzerinde kurulu satış yapmakta olan kişiler veya firmalar ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Paketleme yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi kuru gül yaprakları çok kırılgandır.

Satın alan kişiler ise gül yapraklarının mümkün olduğu kadar bütün halde olmasını isterler. Paketleme işlemi yaparken gül yapraklarını ne kadar az kırarsanız, o kadar başarılı olacaksınız. İlk başlarda yoğun bir şekilde iş teklifi almasanız da eğer başarılı bir şekilde paketleme yapabilirseniz, kısa süre içerisinde potansiyel müşterilerinizin sayısı büyük oranda artacaktır. Özellikle gül faaliyetleri ile uğraşmakta olan bir bölgede yaşıyorsanız iş bulmanız çok daha kolay olacaktır. Sadece internet üzerinde bulunmakta olan firmalardan değil aynı zamanda gül tarlası ile uğraşan de bu işten para kazanan kişiler de size yardımcı olabilir.

Bahsetmiş olduğumuz bu ek iş sayesinde günlük olarak yaklaşık iki saatinizi gül paketleme işini ayırırsanız aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Uygulaması oldukça zevkli olan bu işi çocuklarınızla beraber yaparak keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz de mümkün. Yoğun miktarda dikkat gerektirmediği için televizyon izlerken bile para kazanmanın keyfine varacaksınız. Genel olarak şirketler tarafından gül keseleme işi alırsanız kutuların içerisinde eşit miktarda gül koymanız ile alakalı bir talep alabilirsiniz. Bu konuda ise el ayarı oldukça önemli.

Gül yapraklarını tek tek tartma gibi bir şansımız olmadığı için göz kararı keseleme işlemi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu işlemler sırasında mümkün olduğu kadar gül oranlarını birbirleri ile yakın tutarsanız çok daha başarılı bir iş ortaya koyabilirsiniz. Sadece günlük iki saatinizi ayırarak gül keseleme işi yaparak aylık 950 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Hem keyifli vakit geçirmek hem de para kazanma olanaklarını aynı anda sunan gül keseleme işi sayesinde maddi olarak darlık yaşıyorsanız bu durumu kısa süre içerisinde geride bırakabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz bu işi sadece satış yapmak için değil aynı zamanda hobi amaçlı da uygulayabilirsiniz. Oldukça güzel bir dekoratif ürünü olan bir yaprakları sayesinde evinizin havasını değiştirebilir ve çok daha etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sipariş alamadığımız zamanlar da kendi kendinize paketleme işlemi yaparsanız, bu durum çok daha pratik hale gelmenize yardımcı olacaktır.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status