EVDE KUTU KATLAMA İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Aralık, 2018 tarihinde eklendi, 1.306 defa okundu

Kutu katlama işi ev hanımları tarafından en çok yapılan ek işlerin başında gelmektedir. Acil para kazanmakisteyenlerin ilk önceliği kutu katlama işi gelmektedir. Ev hanımı öğrenci ve işsizler için hızlı para kazanma şansı sunan kutu katlama işi sayesinde acil para kazanma ihtiyacı olanlar firmalar ile anlaşıp evlerinden çalışmaya başlıyorlar. Firmalarında işine gelen eve iş vermek hem ek iş alanların hemde ek iş verenlere güzel kazanç sağlamaktadır.

Paraya ihtiyacı olanların ve dışarda çalışmak istemeyenler için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz kutu katlama işi. Yapması basit getirisi güzel olan bu iş sayesinde evinizin ihtiyaçları olacak kadar parayı kazanabilirsiniz. Tamamı ile kazanacağınız paranın yapacağınız işe bağlı olduğu kutu katlama işi sayesinde ek gelir elde edip ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Kutu Katlama İşi Karlımı ?

Kutu katlama işi ciddi anlamda hızlı para kazandıran işlerden biridir. Örnek verecek olursak yaptığınız iş kadar parayı gün bitiminde firmadan alıyorsunuz. Para kazanmaya ihtiyacı olan bir çok kişi tarafından tercih edilen bu işi yapmak için sizin ihtiyacınız olan tek şey ilk olarak geniş bir mekan bu evinizin bir odası olabilir sonrasında firmanın sizden istediği boyutlardaki kolileri katlayarak kolilenmeye hazır hale getirmektir. Aile bireyleriniz ile yaparak daha iyi işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Günümüzde öğrenciler ev hanımları bu tür basit ve yapımı kolay işleri yaparak ek gelir elde etmektedir. Evinin ihtiyaçlarını karşılamak yada eşine destek olmak isteyen her kez tarafından yapılabilecek kutu katlama işi sayesinde evinizin faturalarına kadar ödeyip bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Evlere kutu katlama işi veren firmalar günlük olarak çalışabilecek hızlı dürüst ve ekibi olan kişilere ek iş vermek için her gün internetten onlarca ilan yayınlamaktadır. Bu firmalar ilede iletişime geçerek daha detaylı bilgilerde alabilirsiniz.

Kutu Katlama İşi Ne Kadar Kazandırı ?

Evinizde kutu katlma işi daha öncedende bahsettiğimiz gibi size acil para kazandırır ancak sizi milyoner yapmaz sadece ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kadar bir getirisi olur yani kutu başı ödeme yapan firmalar 5 ile 10 kuruş arasında bir ödeme yapar. Kazancınız aldığınız işin adedi ile orantılı olacaktır.

Evlere Kutu Katlama İş Veren Firmalarla İletişim:

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için isbilgileri.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • NurgülCevapla

  Hic çıkmaz mı ya Sakarya Akyazı

  Şub 26, 2019 15:07
 • hayalCevapla

  lutfen donus yapin

  Şub 26, 2019 15:16
 • SelmaCevapla

  Selam bu iş için ilan veriyorsunuz anladık ama neden geri dönüşler olmuyor anlamış değiliz… Ankara ltfn dönüşlerinizi bekliyoruz ve bu işe çok ihtiyacımız var bizleri yanıltmayın insanlar aç aç böle yaparak insanların heveslerini kursagında bırakmayın ltfn sizden rıcam geri dönünüş yapın olumlu—olumsuz tşkler..

  Şub 26, 2019 15:56
 • EmelCevapla

  Paketleme işi yapmak istiyorum ek gelire ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim ve daha önce böyle islerle uğraştım ve altimda calisanlarim oldu sorumluluk sahibi bendim dönüş yaparsanız sevinirim kolay gelsin

  Şub 28, 2019 19:59
 • SeldaCevapla

  Evde işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

  Nis 10, 2019 21:55
DMCA.com Protection Status