EVDE LAVANTA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 26 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 339 defa okundu

Lavanta kesesi satışları ülkemizde çok iyi olmasada yurt dışına ihraç eden ülkelerin başındayız. Avrupalı bir çok aile kokusunun güzelliği ve anti bakteriyel bir ürün olduğu için çok fazlaca tercih edilir. Bulunduğu ortamın hem kokusunu değiştirir hemde sağlıklı bir ortam olmasını sağladığı için özellikle yurt dışında çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Türkiye’de çok fazla yetişen lavanta çiçegi girişimcilerin dikkatinden kaçmayarak yurt dışına pazarlanmaya başlandı. Yapılan bu ticaret en fazla evinden çalışmak isteyen ev hanımlarının işine geldi.

Firmalar ihtiyaçlarını karşılayabilmek için her gün yeni ilanlar ile bu işi yapabilecek ev hanımlarına ulaşmaya çalışıyor. Büyük şehirlerde bu talepler daha fazla olduğu için Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir ve Konya gibi illerde ev hanımları yeni bir iş imkanı olan lavanta paketleme işi sayesinde evlerinden çok iyi para kazanmaya başladılar. Eğer kendinize güveniyorsanız lavanta pazarlama işini kendinizde yapabilirsiniz.

Lavanta keseleri marketlerde 5 TL den satılıyor, Maliyeti 1 TL civarında olan lavanta paketlerini evinizde kendinizde yapıp satabilirsiniz. Çevrenizde bulunan marketler ile anlaşarak 2 TL’ye bu ürünleri kolaylıkla satabilirsiniz. Dilerseniz evinizde hazırlayacağınız lavanta keselerini internet üzerinden de toptan olarak satabilirsiniz. Fakat ben kendim yapamam sermayem yok diyorsanız o zaman eve ek iş veren firmalar ile anlaşarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Önemli bir konuya dikkatinizi çekmek istiyoruz. Lavanta paketler içerisine konmuyor yani tülden yada özel kumaşlardan hazırlanmış keselere konularak satılıyor. Siz evinizde bu keseleri dikebilecek kadar dilik dikmeyi biliyorsanız daha şanslısınız firmalara kesinlikle kese dikebileceğinizi de yazım. Firmalar genelde lavanta paketleme işini ev hanımlarına yaptırıyor.

Lavanta Keseleme İşi İle Ek Gelir

Lavanta keseleme işi yapan ev hanımları günlük 100 yada 200 paket arasında yapabiliyorlar, Paket başı 20 kuruş ödeme yapan firmalar evinden para kazanmak isteyenlere mükemmel bir iş fırsatı veriyor. Yani günlük 100 adet paketleme işi yaparsanız günlük 20 TL para kazanabilirsiniz. Yapacağınız iş kadar para kazanma şansını size sunan Evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçip para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalarla İletişim:

Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için isbilgileri.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermiyoruz sadece sizlerin yaşadığınız şehirde ek iş verenlerle iletişim kurmanıza aracı oluyoruz. Sizde evinizde ek iş yapmak istiyorsanız, Alt kısımdaki yorum bölümüne Ad / Soyad / Email adresiniz ve ek işe ihtiyacınız olduğunu yazarak firmalara sesinizi duyurabilirsiniz. Yorumlarınızda Kesinlikle Telefon numarası Eklemeyiniz Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır Telefon numarası verilmiş olan yorumlar onaylanmaz.

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

  • neslihanCevapla

    Evde paketleme nikah şekeri kina paketleme süsleme dönüş yapmanızı bekliyorum

    Eki 06, 2018 12:30
  • Sultan öztürkCevapla

    İşe çok ihtiyacım var

    Mar 17, 2019 07:37
DMCA.com Protection Status