EVDE LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 30 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 258 defa okundu

Ev rahatlığında olup para kazanmak isteyenler için birbirinden değerli ek gelir işleri önerilerimize bu konumuz ile birlikte devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere ülkemizin en çok tüketilen ve tercih edilen kuruyemişlerinden birisi olan leblebi işinden bahsedeceğiz. Evde leblebi paketleme işiuzun yıllardan beri özellikle ev hanımlarının yaptığı ve çok güzel ek gelir elde ettiği bir iş kolu olmaktadır. Daha önce ki paketleme işi konularımıza da göz gezdirdiyseniz bu işinde çok fazla zor bir olmayacağı konusunda fikir sahibi olacaksınızdır. Eğer sizde evde leblebi paketleme işi yapmak istiyorsanız bu konunun altında sizinle iletişime geçebileceğimiz iletişim adreslerinizi yazmayı unutmayın. Size en hızlı şekilde mail yolu ile iletişime geçebiliriz.

Evde Leblebi Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde ek gelir elde etmek isteyen insanların çoğunun evde çalışmaya başlamadan önce gözünün korktuğunu söylemeliyiz. Herkes “Acaba ben bu işi yapabilecek miyim?” şeklinde düşünüyor. Ancak ilk başladıkları iş ile birlikte durumun aslında hiç öyle olmadığını görüyor ve tamamen işlerine odaklanıp ek gelir elde etmeye çalışıyorlar.
Evde leblebi paketleme işi genellikle kuruyemiş firmalarının sizlere verdiği kilolarca leblebiyi size verilen poşetlere gramaj olarak koyulması işlemi oluyor. Durum böyle olunca hiçbir el becerisi veya yeteneğinizin olmasına da gerek kalmıyor. Yani bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gramajları doğru bir şekilde koymanız dahilinde yapmanız gereken herhangi bir ek iş bulunmuyor. Bu işi yaparak ayda en az 1400 TL ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Leblebi Paketleme İşi Veren Firmalar

Eğer sizde evinizin konforunda dilediğiniz zaman mola vereceğiniz, dilediğiniz zaman komşularınıza gidebileceğiniz bir ek gelir işi yapmak istiyorsanız evde leblebi paketleme işi sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Bu işi yapmak istiyorsanız yorum bölümünde sizinle iletişime geçebileceğimiz mail adresinizi mutlaka yazmayı bunun yanı sıra bu işten minimum beklentiniz olan geliri de belirtmeyi kesinlikle ama kesinlikle unutmayın.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • ayselCevapla

    ankara keçiören ek iş yapmak istiyorum.

    Eki 03, 2018 21:50
DMCA.com Protection Status