EVDE LEBLEBİ PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 448 defa okundu

Evlerde yapılan ürünlerin başında gelen   işi de son zamanlarda çok kullanılan ek işlerden biridir.  işlemleri genel de fabrikalarda ve özel üretim merkezlerinde yapılsa da dışarıda satılan ürünlerin pek çoğu insanların kendi elleri ile yaptıkları  işlemlerine girmektedir. Leblebiler genel de fabrikalarda özel imalat yapılarak ve el değmeden paketlenen ürünlerdir. Ancak bazı durumlarda ayrım yaptırmak gerekirken leblebilerin insanların özel emekleri ile paketlendiği görülmektedir. Bu da  olarak kullanılabilir.

Ev de oturan ve aylık en kazanç sağlamak isteyen hanımlar ya da beyler bu işi yapabilir. İnternet üzerinden yaptıkları araştırmalar sonucunda birçok evde  ve ek kazanç sağlayan ürünler ile karşılaşacaktır. Daha sonradan ise onlar ile irtibata geçerek işi alabilirler. İşleri aldıktan sonra ise belirli bir süre zarfında onlardan istenilen paketleme işlemlerini yapmak zorundadırlar. Her ne kadar çok paketleme işlemi yaparlar ise o kadar çok para kazanacaklardır.

Paketleme işlemi yaparken firma ya da şahıs size gerekli olan tüm malzemeleri verecektir. Malzemeler verildikten sonra da sizler paketleme işlemlerine başlayacaksınız. Ancak işi almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı özellikler vardır. Bu özelliklere değinecek olursak eğer; alacağınız ücretin günlük mü, aylık mı yoksa haftalık mı olacağını önceden konuşmalısınız. Ayrıca belirtilen süre zarfında bu işi yapabileceğinize kendinizi inandırmanız da gerekebilir. Her ne kadar sonunda para olsa da bu işi yapabilmek için belirli bir zaman ayırmanız gerekecektir.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bu işe belirli bir zaman ayırdıktan sonra da artık oldukça fazla hızlı bir şekilde paketleme yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Ücreti ise günlük almanız sizin için çok iyi olacaktır. Hem günlük ihtiyaçlarınızı karşılamış olursunuz hem de oldukça fazla bu işi yapmaya motive olursunuz. Para ne kadar çok gelirse insanlar o kadar çok o işe dört el ile sarılmaktadır. Bundan dolayı da insanların o işlere dört eller sarılması için yaptıkları işlerin kazançlarını hemen almaları gerekmektedir. Sizler de bu dediklerimize uyarak para kazanabilirsiniz.

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • Fatma aydaşCevapla

    4 kişiyim ihtiyacım var

    Eyl 20, 2018 17:14
DMCA.com Protection Status