EVDE MANDAL PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 7 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 558 defa okundu

Evde ek iş yaparak para kazanmak için birçok fikir bulunuyor. Bu fikirler arasında evde mandal paketleme işine mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Öncelikle mandalları hepiniz iyi biliyorsunuzdur. Söz konusu bu mandallar fabrikalardan otomatik olarak insan eli değmeden üretilebiliyor. Çok basit ve fazla pahalı olmayan bu makinede üretilen mandalların en büyük sorunu ise paketleme kısmı.

BÜYÜKŞEHİRLER REVAÇTA

İşte bu devrede mandal üreten şirketler özellikle kadınların evde para kazanması ve gün içerisindeki boş vakitlerini de değerlendirmesi için Evde Mandal Paketleme işini sunuyor. Hemen hemen bir çok büyükşehirde bu konuda iş veren mandal şirketleri bulunuyor.

ÖNEMLİ NOKTALAR

Mandal paketleme işini bulmak için şehrinizde bulunan mandal şirketleri ile iletişime geçmeniz yeterli. Ancak unutmamanız gereken nokta ise bu şirketler genellikle tek bir kişi ile çalışmıyor. Yani 3-4 kişi olduğunuzu söylemeniz gerekiyor.
Mandal şirketleri ödemeleri genellikle ürünlerin tesliminde yapmaktadır. Haftalık olarak çalışan bu şirketler yüz paket başına 10 TL gibi bir ödeme seçeneği sunuyor. Tabii bazı bölgelerde bu ücretlerde değişiklikler olabilmektedir.

 

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • SeyhanCevapla

  Konya karataydayım ek.işe ihtiyaçım var

  Eki 07, 2018 14:10
 • NevinCevapla

  Daha oncede yazdim yine yaziyorum lutfen yardimci olun gaziantepden yaziyorum

  Eki 07, 2018 18:24
 • ÖZlem AdıyamanCevapla

  Merhaba biz Kocaeli Dilovası’nda 8 kişilik bir grubuz ve daha da fazla olabiliriz işe çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız çok memnun oluruz

  Kas 01, 2018 01:35
DMCA.com Protection Status