Evde misina ip sarma işi 2017

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 2.757 defa okundu

Evde ek iş yapabileceğiniz çok farklı bugüne kadar rastlamadığınız bir ek iş ilanını sizlere tanıtmak istiyorum. Bu ek iş ile sizde evden çalışarak ek kazanç elde edebileceksiniz. Türkiye’nin her iline evlere ek iş olarak gönderilen evde misina ipi sarma işi size ek gelir kapısını aralayan bir ek iş imkanı olabilir.

Yapılacak işlem çok basit olmakla birlikte size ek gelir sağlayacak bir iş fırsatıdır. Anlaşma sağladığınız evlere misina sarma işi veren firmalar ile, kendiniz firmanın göstermiş olduğu örnekteki gibi işleri tamamladığınızda teslim esnasında ücretinizi alır kendinize bir ek gelir oluşturmuş olursunuz.

Geçim derdi ve sıkıntısı çekiyor iseniz bu ek iş tamam da size göre diyebilirim. Az önce anlattığım gibi oldukça basit ve sizleri yormadan size ek gelir getirecek bir ek iştir. Evlere misina sarma işi veren firmalar hızlılığa önem göstermekle birlikte iş prensibine de önem veriyor. Bunu da buradan belirtmek istiyorum.

evde ek iş

Evde misina sarma işi ile haftalık olarak 380 TL kazanabilmeniz mümkündür. Evet sizde bu ek işe başvuru yapıp ek iş sahibi olabilirsiniz. Aşağı kısımda bulunan “başvuru gönder” kısmından anında hızlı bir şekilde başvurunuzu göndererek bu ek işe sahip olabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Etiketler : , , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • secilCevapla

  Evde misina ipi sarmak istiyorum. Istanbul Maltepe’de oturuyorum

  Oca 20, 2017 10:44
 • bedriyeCevapla

  Erzincan da oturuyorum bu işe cok ihtiyacım var üç çocuk üniversite okutuyorum kredi borcum var bu iş için bana yardımcıololursanız çok sevinirim

  Oca 20, 2017 19:46
 • berilCevapla

  5 kişilik bir ekibim var kolayca yapabiliriz bursa mustafakemalpaşa elimiz çok hızlıdır

  Oca 21, 2017 19:27
 • Kübra İsançCevapla

  İstanbul’da Marmara Üniversitesi Eczacılık fakültesinde okuyorum.Ailemden ve evimden uzakta öğrenciyim ve kardeşim de üniversite de okuyor. Bu yüzden ailemden maddi olarak destek alamadığım için zor şartlarda geçinmeye çalışıyorum. Böyle bir işe ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Şub 13, 2017 14:00
 • ilaydaCevapla

  kocaelide oturuyorum evde misine ipi sarabilirim.ama nedense başvuruyoruz ama dönen olmuyor.dikkate alınmıyormu bu yorumlar biride olumlu yada olumsuz desın lütfen.i günler…

  Şub 23, 2017 10:03
 • ilayda34Cevapla

  kocaelide oturuyorum evde misine ipi sarabilirim.ama nedense başvuruyoruz ama dönen olmuyor.dikkate alınmıyormu bu yorumlar biride olumlu yada olumsuz desın lütfen.i günler…

  Şub 23, 2017 10:03
 • KAMİL ÜZÜMCÜCevapla

  YAPRAK SARMA EK İŞ

  Nis 11, 2017 12:38
 • Hatun KöksaldıCevapla

  Istanbul/Bagcilar

  Ara 11, 2017 23:30
DMCA.com Protection Status