EVDE NAFTALİN PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 28 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 136 defa okundu

Ev hanımlarının iki işi birden yapabildiği ve bu duruma erkeklerin de dahil olduğu günümüzde, iki iş yapmadan geçinmek gerçekten zor. Ev hanımları ayrıca uğraşı evde verirken bir diğer uğraşı da iş arayarak vermektedirler. Evlere iş veren güvenilir firmalar arasından seçim yaparak, kendilerine hem bir uğraş hem de bir ek kazanç elde edebilmek için çaba gösterirler. Ev hanımlarının bir çok konuda meziyetleri bulunmaktadır. Yemek yapma, Paketleme, Satış gibi birçok konuda becerikli olan ev hanımları estetiğe ve görselliğe daha çok dikkat ettikleri için firmalar paketleme işlerini daha çoğunlukla bayanlara vermektedirler.

Evde naftalin paketleme işi yine ev hanımlarının çoğu zaman gerçekleştirdiği ve ek kazanç sağladığı işlerden biridir. Oldukça kolay ve zor olmayan bir iş olan naftalin paketleme işi size verilen naftalinlerin küçük bir kese veya bir jelatine eklenerek hepsi aynı sayıda olacak şekilde paketlenmesi işlemidir. Firmalar bu konuda yetenekli ve daha önce paketleme işinde çalışan bayanları daha çok tercih ettiğinden dolayı bu konuda internette’de ilanlara özellikle” bayan paketleme elemanı aranmaktadır” şeklinde yazmaktadırlar. Günümüz geçinmenin en zor olduğu dönem ve tek maaşla istenilen bir çok şeye sahip olamamaktayız. Ancak yapılan ek işler sayesinde aslında istediklerimize ulaşmakta ve boş zamanlarımızı değerlendirmekteyiz.

Evde ek iş ile belkide binlerce ev hanımı aile bütçelerine katkıda bulunmakta ve istedikleri bir çok şeye sahip olmaktadırlar. Sizinde evde naftalin paketleme yaparak aylık bir kazanç elde etmeniz mümkündür. İstanbul’da evde naftalin paketleme işi veren firmalar bulunmakta olup bu firmaları aynı zamanda internet üzerinde araştırmalarınızda da kolaylıkla bulabilirsiniz. Paketleme kolay bir iş olması yönünden fazla da zamanınızı almayacak türden bir iştir. Bayanlar ve erkekler ek işlere sıcak bakmakta ve evlerinin rahatlığında yaptıkları işler sayesinde para kazanabilmektedir. Özellikle çeyizliklerde kullanılan ve dolap içi kıyafetlerin küflenmesini engelleyen naftalin hoş da bir kokuya sahip olmasından dolayı dolaptan kıyafetlerinizi çıkarttığınızda da ayrıca hoş bir koku odanıza yayılacaktır evde yapabileceğiniz naftalin paketleme belkide arkadaşlarınızla ve çevrenizdeki tanıdıklarınızla birlikte yapıldığında herkes için bir ek kazanç olmaktadır.

 

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status