Evde Nedime Tacı Yapım İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 25 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 2.315 defa okundu

Evde yapılan en popüler işler arasında yer alan; Evde Nedime Tacı Yapım İşi özellikle kına gecelerinde veya bekarlığa veda partilerinde oldukça talep görmektedir. Herhangi bir il sınırlaması olmayan, Evde Nedime Tacı Yapım İşi için fazla sayıda sipariş çıkarabilecek elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. El becerisi ve pratiklik isteyen bu evde iş imkanında sizlere; taç, silikon, çiçek ve tül evde ek iş imkanı veren firmalar tarafından temin edilecektir. Yapmanız gereken el çabukluğunuzla bu malzemeleri birleştirmeniz ve ortaya nedime tacını çıkarmanız. Günlük olarak 50-100 taç hazırlamanız durumunda ev rahatlığında kazanacağınız geliriniz, haftalık 200-400 TL arasında olacaktır. İşi yapıp, ödemenizi nakit olarak hemen teslimattan sonra aldığınız bu evde ek iş imkanını ailenize harcayacağınız zamanı da çalmadan hatta onlarla birlikte yapabilmeniz mümkündür.

Evde ek iş imkanlarından aynı zamanda en eğlenceli olanı olan, Evde Nedime Tacı Yapım İşi için yapmanız gereken tek şey gönderi altına YORUM yapmak olacaktır. Hem gelir elde edip hem de evinizin işlerini aksatmayacağınız bu iş fırsatları için sizde şansınızı denemek için vakit kaybetmeyin.

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • AyselCevapla

  Selm Ben ev hanımıyım evde ek iş yapmak istiyurum

  Haz 30, 2018 16:07
 • Nuran celikCevapla

  Evde nedime taçı yapmak istiyorum bileklik yaka çiçeği nikah şekeri vb gibi ararsanız sevinirim

  Eki 11, 2018 14:31
 • Özlem doğanCevapla

  İki tane çocuğum var çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var gebzede oturuyorum elim oldukça hızlıdır işi yapabileceğime inanıyorum

  Oca 15, 2019 16:02
DMCA.com Protection Status