EVDE NİKAH ŞEKERİ PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş veren firmalar kategorisine 7 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 584 defa okundu

Günümüz dünyasında birçok insan para kazanmak için çalışmak zorundadır. Ülkemiz de dünyanın en genç insan iş gücüne sahip ülkelerdendir. Bu bakımdan üretim ve iş gücü olarak dinamik bir ülke olmakla beraber iş olanakları açısından ev hanımlarına pek bir imkan sunulamamaktadır. Ev hanımlarımız ve çalışmayan arkadaşlarımız da üretime katkıda bulunmak isterken hem aile ekonomilerine fayda sağlayacak işler hem de boş zamanlarında evlerinden gelir elde edebilecek iş olanakları aramaktadır.
Evlilik ülkemizde ve dünyada en önemli kavramlardan biridir. Özellikle aile yapısına önem veren, aile kurmayı gelenekleriyle yaşatan ve özgün ritüelleriyle gerçekleştiren halkımız için nikahlar, düğünler günümüzde büyük organizasyonlar haline gelmiştir.
Bu büyük organizasyonların elbette pek çok gereksinimi ve düğüne, nikaha yakışan sunumu için anımsatıcı konsept parçaları bulunmaktadır.Hem gelen konuklar hem de düğün sahipleri için çiftlerin evlilik akitlerini unutulmaz kılacak bu parçalardan en önemlisi yıllardır evlilik organizasyonlarının olmazsa olmazı nikah şekeridir.
Nikah şekeri çocukken bizler için nikahların, düğünlerin en tatlı kısmıydı. Hem içindeki şekerlerin tadı hem de şekerlerin süslemesi ve şekilleri itibariyle aklımızda kalan en güzel parçasıydı. Bu sadece çocuklar için geçerli değil elbette yetişkinler de en az çocuklar kadar nikah şekerlerine önem vermeye başladılar günümüz itibariyle. bu yüzden yeni bir iş kolu da gereksinimlerden dolayı doğmuş oldu. Nikah şekeri paketleme işi.
Nikah şekerleri artık çok özel,düğün konseptlerine uygun tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Düğün ve nikahlara gelen konuklar da çok olduğu için bir kaç tane nikah şekeri tabi ki yeterli olmamakta. Bu yüzden hem tasarım olarak akılda kalıcı, hoş ve güzel çiftlerin isteklerine ve zevklerine uygun olmalı hem de gelen ve hatta gelemeyen tüm konuklara anı olması açısından çok sayıda olmaları gerekmektedir.
Nikah şekeri tarihine bakıldığında yıllardır geleneklerde olan bir unsurdur.İlk olarak tarihte Çin’de düğünlerde kullanılan nikah şekeri ülkemizde de çok eski yıllardan beri kullanılmaktadır. Halkımız zaten dünyaca gelen konuklarına eli açıklığıyla bilinen, misafirperverliğiyle bilinen bir halktır. Nikah şekerleri de düğün konuklarımıza sunduğumuz ağızlarda ve gönüllerde hoş bir tat bırakan bir unsurdur.
Nikah şekerleri çeşit çeşit süslenerek ve paketlenerek düğünlerde gelen konuklara dağıtılmaktadır.Nikah şekerlerinin güzelliğini veren de el işçiliğidir. Bu bir iş kolu olabilecek bir fırsat yaratmıştır. Ev hanımlarımız ve işsiz evde oturan genç vatandaşlarımız için nikah şekeri paketleme işi gayet rahat ve keyifle yapılabilecek bir iştir. Ayrıca sayıca fazla üretilmesi gereken bir ürün olduğu için nikah şekeri paketleme işi eve gelir getirecek bir üretimdir.
Ülkemizde pek çok düğün ve nikah organizasyon şirketleri ve kişisel organizasyonunu yapan düğün sahipleri tarafından tasarım paketli nikah şekeri ihtiyacı artmıştır.Bu organizasyonlar da nikah şekeri paketleyecek kişilere ihtiyaç duymaktadırlar.Siz de her ay talep eden kişiler ve firmalar için evde nikah şekeri paketleyebilirsiniz ve bu işten bir gelir elde edebilirsiniz.

Başvuru Gönder

6 Başvuru Yapılmış

 • SevcanCevapla

  Sevcan Çankırı paketleme işinde çok tecrübeliyim el sanatları mezunuyum elim hızlı ve pratiktir itinayla paketlenir zamanından önce teslim edilir titizlikle çalışırım hijyene önem veriririm geri dönüş saglarsaniz şimdiden teşekkür ederim saygilarimla

  Eki 07, 2018 15:45
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Sevcan Hanım. Ek iş yazılarımızdaki aşamaları yerine getirerek hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar.

   Eki 10, 2018 10:43
 • HacerCevapla

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum Ankara Mamak

  Eki 07, 2018 16:07
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Hacer Hanım. Ek iş yazılarımızdaki aşamaları yerine getirerek hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar.

   Eki 10, 2018 10:43
 • HacerCevapla

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum herhangi paketleme işi yapmak istiyorum

  Eki 07, 2018 16:08
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Hacer Hanım. Ek iş yazılarımızdaki aşamaları yerine getirerek hızlı ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Şimdiden iyi çalışmalar.

   Eki 10, 2018 10:44
DMCA.com Protection Status