Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 4 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 2.433 defa okundu

Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanın

Bahar ayları ile ilgili gelişimler, evlilik sezonlarının da canlanmasına neden olmaktadır. Evlilik hazırlıkları aile içerisinde devam ederken organizasyon hazırlıkları çok ayrı bir boyutta ilerlemektedir. Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir gün için yapılması gereken hazırlıklar oldukça özel olmalı.

Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanın

Profesyonel kişilere teslim edilen işler genellikle sorunsuz geçmektedir. Organizasyon şirketleri nikah organizasyonları için hazırlıkları oldukça önceden başlamaktadır. Bu anlamda oldukça özel bir yere sahip olan nikah şekerleri ev kadınları tarafından üretilerek özel günlere hazırlanmaktadır. Evde Nikah Şekeri Paketleyerek Para Kazanma konusunda nasıl bir gelişim ve para kazanılabilir konusuna gelecek olursak;

Düğünler için stok oluşturmak isteyen organizasyon şirketleri, bu anlamda ellerinde yoğun bir nikah şekeri bulundurmak zorunda kalabilmektedir. Standart bir şekilde üretilen şekerler, paketler ile gösterişli bir görünüm kazanmak sorundadır. Bu anlamda evde çalışan kadınlar, yaratıcılıklarını kullanarak en güzel tasarımı oluşturabilir, ve düğünlerin en özel ürünlerini parmaklarından geçirebilmektedir. Günlük 200 üzerinde paketlenmesi gereken nikah şekeri sadece belirli bir sezon için geçerli gibi görünse de kışları gerçekleştirilecek organizasyonlar için de ayrı hazırlık aşamalarının gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Aylık ortalama 6000 paketleme ilk başta korkutucu bir rakam gibi görünse de kadınlar günde 5 6  saat çalışarak istedikleri sayıda paketleme yapabileceklerini fark edecekler. Aylık ortalama olarak 1,800 TL gibi rakamların kazanıldığı bu sektörde üst düzey rakamlara çıkabilmekte mümkündür. Yapmanız gereken tek şey; bu gönderi altın evde nikah şekeri paketleyebileceklerini belirtecek YORUM atmaları yeterli olacaktır.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • Aydanur KesimCevapla

  Merhaba bursa Osmangazi de oturuyorum daha önce nikah şekeri davetiyede ve gelinlikçide çalıştım elim yatkın.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Haz 02, 2017 12:23
 • Dilek çelikateşCevapla

  Sakarya erenler ise ihtiyacım var

  Haz 02, 2017 22:16
 • SedaCevapla

  Bu isi yapabilrim ihtyacim var donermsnz bana lutfen

  Haz 02, 2017 23:24
 • MeryemCevapla

  Işçi ariyorsaniz ben musaitim.istanbul

  Haz 04, 2017 21:16
 • nazmi- emel çalışkanCevapla

  tekirdağ merkezde ikamet ediyoruz karı koca bir şirkette çalısıyorduk fakat tazmınatsız olarak çıkarıldık evde iş fırsatlarından yararlanmak ıstıyoruz

  Haz 05, 2017 15:00
 • Sadi KUCUKOGLUCevapla

  Iyi gunler Bende îs imkaninizdan yararlanmak istoyorum Eger bunyenizde îs imkani var ise sezon ile calismak isterim

  Haz 07, 2017 03:14
 • GizemCevapla

  İstanbuldayım ekibimle bu işi yapabiliriz

  Haz 08, 2017 11:17
 • ASLI TACARCevapla

  öğrenciyim ek gelire ihtiyacım var

  Tem 06, 2017 08:32
DMCA.com Protection Status