Evde nikah şekeri yaptıran yerler veya firmalar

Evde ek iş ilanları kategorisine 7 Aralık, 2016 tarihinde eklendi, 3.611 defa okundu

Evde nikah şekeri yaptıran yerler oldukça çok olarak bilinmektedir. Nikah şekeri evlilik üzerine adım atmış çiftlerin nikah merasimlerinde dağıtılması üzerine çeşitli objelerle, süslerle, kurdelelerle v.b uygulanarak hazırlanan bir hediyelik türü eşya anlamına gelebilir.

Nikah törenlerinde davet edilen konuklara güzel bir şekilde sunumu yapılarak dağıtılan şekerlere de denilebilir. İçerisinde daha çok badem şekerinin bulunduğu bir şekerdir. Evlilik konu ele alındığında, yerine getirilmesi gereken Türk adetlerinden biri de nikah şekeri olmakla bilinir. Değerli ve güzel toplumumuzda, evlenen çiftlerin konuklara o güne ait bir hatıra sunması bizim örf ve adetlerimizden gelmektedir.

Konu evlilik olduğunda, nikah şekerleri de aynı davetiye, düğün salonu, gelinlik, balayı gibi, en başta düşünülmesi gereken bir konu olduğunu belirtmek isterim. Nikah töreninize gelmiş olan davetlilerinize bu özel günün bir hatırası olarak vermiş olacağınız nikah şekeri belki de bir ömür boyu evde salonlarının vitrinlerinde yer alacak ve baktıklarında sizi anacak ve hatırlayacaklardır. Bu da o değerli güne bir anı olarak kalmış olacaktır. Şimdiki günümüzde nikah şekeri kavramı da bazı değişikliklere uğramış olarak da biliniyor. Artık şeker yerine hatıra olabilecek mesela örneğin nazar boncuğu gibi şeylere de yer verilebiliyor. Evde nikah şekeri yaptıran yerler ile sizinde tanışma zamanınız gelmiş olmalı.

Nikah şekeri yaptırılması için ne kadar bütçeye ihtiyaç duyulabilir. Nikah ve düğün hazırlıkları esnasında her ayrıntıyla ilgilendiniz ve şimdi de sıra şekerleriniz de mi? Davetlilerinize sunacağınız renkli ve tatlı ikramlar sizin için önemli bir rol olmalıdır. Bakıldığında ortalama 100 adet davetiye yapılacak 100-150 adet şekere ihtiyaç bulunmaktadır. Bu da ortalama 100 adet davetiye için 150 TL. Fakat bu fiyatların üzerinde veya altında, kullanılacak objeye, nesneye ve malzemeye göre kendilerine uygun birden fazla seçenekler her zaman bulunabilir ve kullanılarak fiyatlarda değişiklik gösterebilir Gittiğiniz firmaya göre de bu durum değişebilmektedir. Firmalar yani Evde nikah şekeri yaptıran yerler bu konuda devreye girerek, evlere ek iş gönderebiliyor. Üretimi yapılan objelere şekerleri eklemek ve paketlemesini yapmak için devamlı çalıştıkları evlere ek iş gönderebiliyorlar.

Evde nikah şekeri yaptıran yerler, evlere gönderdikleri işler le evde çalışacak olan kişilere ek gelir elde imkanı da tanıyor. Güzel ve yüksek kazançları bulunan evde nikah şekeri paketleme işini yapabilirsiniz. Eğer bu ek iş ile ilgileniyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmını doldurup göndermeniz sizi Evde nikah şekeri yaptıran yerler ile tanışmaya yönlendirecektir.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Nazan Bal TaskiriciCevapla

  Nikah sekeri gibi evden yapilacak islere ekibimle birlikte hizmet veriyorum

  May 26, 2018 21:02
 • EmineCevapla

  EVDE NİKAH ŞEKERİ YAPMAK İSTİYORUZ. ANTALYA’DA YAŞIYORUZ 4 KİŞİYİZ.

  May 27, 2018 16:04
 • BilgeCevapla

  Evde paketleme montaj işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

  Haz 01, 2018 09:45
 • alev şahinCevapla

  mrb 30 yaşındayım istanbul zeytinburnunda ikamet ediyorum. daha önce nikah şekeri işi yaptım. şimdi de gelirime ek evden yapmak istiyorum.

  Ağu 01, 2018 07:10
 • Habibe yakarCevapla

  Evde calismak istiyorum yardımcı olurmusunuz .paraya ihtiyacım var.

  Ağu 14, 2018 13:37
 • SinemCevapla

  Acil işe ihtiyacim var izmirdeyim

  Ağu 22, 2018 17:38
 • FundaCevapla

  İyi günler benim bir bebeğim var ve ise ihtiyacım var ama ona ben bakmak istiyorum o yüzden evden çalışmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

  Eyl 06, 2018 20:09
DMCA.com Protection Status