Evde notebook klavyesi paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 5 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 1.894 defa okundu

Her geçen gün dar geçimli ailelere ek gelir kaynağı olan ek işler büyümeye devam ediyor. Hemen hemen her alanda bir ek iş bulmanız mümkün diyebilirim. Evlere iş veren firmaların arasında teknoloji firmaları en yüksek ücreti ödemekte olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Bu ek işi bir teknoloji işi olarak görebilirsiniz. Gerçekten de öyle aslında bir çok üretim firması dükkanlarında üretikleri ürünleri paketleme işi için evlere iş verdiğini biliyor muydunuz. Evet bu ek işte evlere notebook klavyesi paketleme işi veren firmalar sesinizi duyurmanıza yardımcı olacağız. Bilgisayar klavyesi ile karıştırmamanızı öneriyorum. Bu notebook yani taşınabilir bilgisayar klavyesi paketleme işi. Ek iş yapmak istiyor ve evden çalışarak para kazanmak istiyorsanız sizin için bir fırsat olabilir.

Evde ek iş arayıp da bulamıyorsanız her zaman güncellenen sitemize sizleri de davet ediyor ve takipte kalmanızı öneriyoruz. Bu ek işten sizlere bahsedecek olursam evlere notebook paketleme işi veren firmalar anlaştığı kişilere kargo ile paketler halinde henüz ambalajına koyulmamış notebook klavyelerini göndermektedir. Bunların yanında ise ambalajları da bulunmaktadır. Firmanın sizden istediği iş ise bu notebook klavyelerini sorunsuzca ambalajlarına yerleştirmeniz oluyor. Aylık bazda fiyatlanacak ek işte sizlere güzel rakamlar bırakıyor.

evde-notebook-klavyesi-paketleme-isi

Evde bu ek işi yapmak istiyorsanız yoğun çalışmalarınızda alacağınız aylık ücret 2000 TL yi görebilir. Hızlı ve düzenli iş teslimatlarınızda firma devamlı sizle çalışacağını asla unutmayın. Evde ek iş yapmak istiyorsanız bu ek işi seçerek ek iş sektörüne sizde adım atmış olursunuz.

Aşağıda başvuru gönder kısmından başvurunuzu yaparak evlere notebook paketleme işi veren firmalara sesinizi duyurabilir onların sizinle iletişim kurmasına yardımcı olabilirsiniz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • KadirCevapla

    Montajı yapabilirim. Bilgisayar işini çok severim.

    Ara 15, 2017 16:39
DMCA.com Protection Status