Evde Organik Sabun İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 12 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.682 defa okundu

Evde Organik Sabun İşi İle Para Kazanın

Birçok ev hanımı, günümüzde aile bütçelerine katkıda bulunmak amacı il çeşitli ek işler yapmakta ve bu şekilde aile gelirlerine ciddi anlamda katkılar sağlamaktadır. Evde ek iş ilanlarının paylaşıldığı platformlar aracılığı ile bulunan işler ile birçok kadın evinde oturduğu yerden kendi mesaisini kendisi belirleyerek çalışabilmektedir. Bizlerde bu yazımızda evinde çalışmak isteyen, ek iş arayan ev hanımlarına ve öğrencilere yeni iş fırsatı oluşturmak amacı ile gönderiler paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yazımızda sizlere Evde Organik Sabun paketleme işi hakkında bilgiler vererek nasıl bir iş sahibi olacağınızdan bahsedeceğiz.

Biliyorsunuz ki artık üretici firmalar gelen taleplere yetişmekte zorlanmaktalar ve tüm iş gücünü üretime ayırmak zorunda kalabilmektedir. Üretim, iş yerlerinin tüm işçi gücünü tüketmesi, paketleme ve dağıtım ekibine vakit ayıramamalarına neden olmaktadır. Her firma genellikle evde çalışabilecek kişi ya da kişilere cinsiyet ayrımı yapmadan ihtiyaç duymaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile artık GDO denilen maddeler ve kimyasal maddeler hayatımızın birçok yerinde yer almaktadır. İnsan sağlığına birçok alanda olumsuz etkilerde bulunan bu kimyasal maddelerden korunmak amacı ile birçok kişi organik maddelere ve sabunlara yönelmektedirler. Bu pazar payından ev hanımları mutlaka yararlanmalı ve sabun paketleme işi ile istedikleri paraları kazanabilmelidirler. Yapılacak iş hakkında firmalar bilgi verir fakat bizde bir özetleme yapalım. Aylık olarak 80,000 adet organik sabunun paketlenmesi gerekmektedir. Paket içerisinde kaç sabun olacak, istiflenme şekli vs. bilgiler firma yetkilileri tarafından anlatılacaktır. Organik Sabun paketleme işi ile aylık ortalama olarak 1,500 TL kazanç elde edilebilir, üstüne rahatlıkla çıkılabilmektedir. Detaylar ve üretici firmalar ile iletişime geçmek isteyen kişiler, bilgilerini yazımız altında YORUM yaparak belirtebilirler. En kısa süre içerisinde bilgilendirileceğinize emin olabilirsiniz.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

10 Başvuru Yapılmış

 • AyselCevapla

  Evde sabun paket leme iş istiyoruz 2 kişiyiz istanbul esenler yardımcı olurmusunuz

  Oca 18, 2017 12:02
 • Seda EkizCevapla

  Ev hanımının 35 yaşındayım Ankara Mamak ta yaşıyorum

  Oca 18, 2017 18:11
 • bahar degirmencioluCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum. Istanbul kartal

  Oca 19, 2017 17:06
 • duyguCevapla

  Merabalar Düzce’de ikamet etmekteyim sabun paketleme işi yapmak istiyorum.ekibimde var titiz ve disiplinli calismaya dikkat ederim. Çocuklarımız olduğu için calisamiyoruz.evde yeterince geniş alanada sahibim bu işi yapmak için. Bütün şartlara uygun oldugumu düşünüyorum. Dönüş yaparsanız pişman olmazsiniz

  Oca 19, 2017 21:08
 • seçilCevapla

  Evde sabun paketleme yapmak istiyorum . Istanbul Maltepe’de oturuyorum

  Oca 20, 2017 10:33
 • Emine xönkCevapla

  Acil siparis izmirden yaziyorum ekibim var

  Oca 23, 2017 09:11
 • MerveCevapla

  Izmir gaziemir evde paketleme işi istiyorum

  Oca 23, 2017 17:22
 • HaticeCevapla

  Sabun paketleme ihtiyacım var

  Şub 16, 2017 21:08
 • GülşahCevapla

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum

  Eyl 19, 2017 12:34
DMCA.com Protection Status