Evde Örgü Bileklik Yaparak Para Kazanın

Evde ek iş ilanları kategorisine 26 Temmuz, 2018 tarihinde eklendi, 409 defa okundu

Örgü bilekliklere ilgi artıyor, bu trendi yakından takip ederek ilgi çekici örgü bileklikler ile para kazanabilirsiniz.

 

Özellikle ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen örgü işlerinden biri olan bileklik, ciddi satış rakamlarına ulaşmaya başladı. Eğer halihazırda örgü bileklik yapmayı biliyorsanız bu sektöre daha hızlı girebilirsiniz. Ancak yeteneğiniz yoksa bunu öğrenmek maksimum 1 haftanızı alır. Çünkü Youtube‘de yer alan onlarca kanal aracılığı ile harika örgü bileklikler yapabilirsiniz. Bu videolardan bazılarını rehberimizin sonunda bulabilirsiniz.

 

Örgü bileklik modelleri çok farklıdır, bu nedenle her videoda gösterilen model için farklı malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemeleri genellikle tuhafiyecilerde ve bijuterilerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu malzemelerin her birinden çok fazla almamaya özen gösterin, çünkü aynı modelden çok satmak yerine farklı modellerden birkaç tane çıkartmak daha mantıklı olacaktır.

 

Örgü bileklikleri ürettikten sonra asıl iş ise bu ürünleri satmaktır. Birçok ev hanımı bu ürünleri genellikle yine tuhafiyeci ve bijuterilere satıyor. Ancak özellikle turistlerin yoğun olduğu alanlara yakın olanlar ise yürüyüş alanlarına küçük tezgahlar açarak burada satışa koyuyor. Kendi tezgahınızı açma şansınız varsa her bilekliği 20 TL‘e kadar satabilirsiniz. Ancak başka işletmelere toptan satarsanız her bilekliği en fazla 2-3 TL‘e satabilirsiniz. Ancak bu da size kar olarak geri dönüş sağlayacak, çünkü bu tür bir bilekliği yapabilmek için maksimum 40 – 50 kuruş maliyetiniz gidecektir.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • Sultan YükselCevapla

  Ankara mamak evden is ariyorum ilgilenirseniz sevinirim simdiden teşekkür ler

  Tem 26, 2018 19:56
  • Ekiş YazarıCevapla

   Sultan hanım bu size sunmuş olduğumuz bir fikir sadece bu fikirde yola çıkıp sizin bir şeyler yapmanız gerekmektedir.

   Tem 27, 2018 13:40
 • MeeCevapla

  Batman merkez ulasirmisiniz 05449030043

  Tem 27, 2018 13:12
  • Ekiş YazarıCevapla

   Sitemizin amacı size fikir vermektir. Bu fikirden yola çıkarak sizin iş verenlere ulaşmanız gerekmektedir.

   Tem 27, 2018 13:41
DMCA.com Protection Status