Evde overlok nasıl yapılır? Evlere overlok işi veren firmalar

Evde ek iş ilanları kategorisine 22 Ekim, 2016 tarihinde eklendi, 3.072 defa okundu

Bu yazımız ile sizleri evlere overlok işi veren firmalar ile buluşmanıza vesile olarak tanıştırmaya çalışacağız. Evde overlok nasıl yapılır? Sorusunu ise elimden geldiğince açıklamaya çalışacağım. Gün ve zaman akıp gittikçe evde iş sektörü hızlılığını kaybetmeden devam etmektedir.

Bunlara nazaran bir ek iş olarak görülen evde overlok işi çoğunluklu olarak bayan kesime hitap etmektedir. Bayanların el becerisine bakan bir durum dur aslında. Bu ek işi yapmak istiyorsanız muhakkak daha öncesinde bu tarz ve buna benzer ek iş yapmış olmalısınız. Yani tecrübeniz bu sektörde olmak zorundadır.

Evlere overlok işi veren firmalar tercih ettiği kesim genelde Türkiye genelinde olabiliyor. İşleri kargo ile gönderim yapabiliyor. Yakın bölgelere ise kendi servis araçları ile müdahale ederek işlemleri tamamlayabiliyorlar. Evde overlok işi genelde çoğunluklu olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli , Sakarya, İzmit gibi illerden gelmektedir. Fakat diğer gelen illerden de siparişler alınarak evlere iş gönderilebiliyor.

evde-overlok-nasil-yapilir-evlere-overlok-isi-veren-firmalar

Evlere overlok işi veren firmalar, Evde overlok nasıl yapılır?

Evlere overlok işi veren firmalar bu ilan altından sizin başvurularınızı dikkate alarak size ulaşabilir. Bu hususu dikkate alarak kendinizi ifade edecek cümleler ile başvuru göndermeniz önerilmektedir.

Evde overlok yapımı işi oldukça basit ve çoğu bayanın bildiği bir sektördür. Biraz terzilik ve dikim işlerini iyi bilmek gerekmektedir. Sonrasında ise size verilen ölçülere, ebatlara göre overlok kesimi yapılarak işleme durumu varsa işlemesini yapıyorsunuz.

Yüksek ve sizi tatmin edici rakamlar olabiliyor. Evde iş yapacak olan bayanlara önerimiz evlere overlok işi veren firmalar ile buradan görüşme yaparak kendilerine uygun overlok işini almaları daha doğru olacaktır.

Evde overlok işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıda bulunan başvuru kısmından kendinizi ifade edecek cümlerle başvuru yapıp sesinizi bu ilan altından evlere overlok işi veren firmalara duyurabilirsiniz.

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Duygu celikCevapla

  Ben duygu çelik ankara polatlıda oturmaktayım evde overlok işi yapabilirim daha önce fabrikada overlokcuydum ama evlendigim için bıraktım şimdi çok sıkışık olduğum için burda cevremde fabrika olmadığı için çalışamıyorum lütfen bu konuda duyarlı olursanız cook minnettar kalırım

  May 18, 2017 00:48
 • Serpil karaçayCevapla

  Ben 25 senelik makinacıyım ustayım seri temiz hatasız iş yaparım zamanım cok devamlı dikecegim ovorlok işi istiyorum arayın anlaşalım işi alabilirim getirebilirim

  May 25, 2017 12:51
 • Serpil karaçayCevapla

  Ben 25 senelik makinacıyım ustayım seri temiz hatasız iş yaparım zamanım cok devamlı dikecegim ovorlok işi istiyorum arayın anlaşalım işi alabilirim getirebilirim istanbul avrupa yakasındayım

  May 25, 2017 12:53
 • MerveCevapla

  15 yıl tekstilde çalıştım İstanbul’da şu an Ankaradayım vereceğiniz her işi titizlikle yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim.teşekkürler

  May 30, 2017 10:52
 • Yurdagül cosarCevapla

  15yildr calisdim teksdilde tecrubeliyim cevap verirseniz sevinirm isdanbulda yaşıyormuş bagcilar

  Eki 03, 2017 16:12
 • Yurdagül cosarCevapla

  15yildr calisdim teksdilde tecrubeliyim cevap verirseniz sevinirm isdanbulda yaşiyorum bagclr

  Eki 03, 2017 16:14
 • PerihanCevapla

  Düz makine ve ovarlok ğum var evde hertürlü dikiş işi yapabiliriz Denizli

  Eki 11, 2017 06:03
 • SümeyyeCevapla

  5 iplik overlok makinesi var iş arıyorum

  Eki 16, 2017 16:27
 • SümeyyeCevapla

  Overlok makinesi var 5 iplik düz makine de var istanbul sancaktepe

  Eki 16, 2017 16:29
DMCA.com Protection Status