EVDE OYUNCAK PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 20 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 319 defa okundu

Evde yapılabilecek yeni bir ek iş ilanı sizlerle. Evde paketleme işleri arasına giren ve evde aileniz ile birlikte rahatlıkla yapabileceğiniz oyuncak araba paketleme işi sizlere ek gelir kazandırarak bütçenize katkı payı sağlamanıza etki gösterebilir.

Aylık olarak çalışan oyuncak araba paketleme işi veren firmalar Türkiye’nin hemen hemen her iline ek işler göndermektedirler. Oyuncak araba paketleme işi ile sizde bulunduğunuz bölgeye ek ş isteyerek çalışma yaptığınızda ek gelir elde etmiş olursunuz.

Bu durumda evlere oyuncak araba paketleme işi veren firmalar ile kontak kurmak için aşağıdaki başvuru kısmını doldurup gönderebilirsiniz. Evde oyuncak araba paketleme işi aylık olarak sizlere güzel ek gelirle bırakmaktadır. Bu tarz işlerin devamlılığı olmadığı için aşırı şekilde dönem zamanlarında yoğunluklar olabiliyor ve zor iletişim kurulabiliyor.

Oyuncak arabaları bilmeyenimiz yoktur. Üretimden çıktıktan sonra paketleme işleri için evlere ek iş olarak gönderilen oyuncak arabalar bulunuyor. Bu arabalar ambalajlanmaları olup paketlenmeleri tamamlandığında ise mağazalarda raflarda yerini alıyor. Bu aslında sizleri ilgilendiren konu değil. Sizleri asıl ilgilendiren konu ise oyuncak araba paketleme işi veren firmalar ile iletişimde kalmanız ve ek işi almanız olacaktır. O halde sizde evde oyuncak araba paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen aşağıdaki başvuru kısmını doldurarak gönderebilirsiniz.

Başvuru Gönder

5 Başvuru Yapılmış

 • MehmetCevapla

  6 kisilik bi ekibimiz var istanbuldan

  Eyl 20, 2018 12:10
 • Ayşenur AdamkayaCevapla

  Kayseride yaşıyorum elimden paketleme süsleme her türlü iş gelir ise çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Eyl 20, 2018 12:42
 • songülCevapla

  merhaba oyuncak paketleme yapmak istiyorum geri dönüş yapilmasini rica ederim tşk

  Eyl 20, 2018 20:28
 • NurCevapla

  Paraya ihtiyacım var nişan yapicam sürekli evde boş oturmaktan sıkıldım bu işi yapabilirim

  Eyl 21, 2018 06:52
 • Hatice SinemCevapla

  Sizinle çalışmak istiyorum
  Sakarya/Adapazarı

  Oca 21, 2019 17:28
DMCA.com Protection Status