EVDE PEÇETE HALKASI YAPMA İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 282 defa okundu

Günümüzde ev hanımlarının neredeyse tamamı evde ek iş yapıp para kazanarak ev ekonomisine katkı sağlamak isterler. Özellikle son yıllarda oldukça popülerleşen ve eve iş veren firmaların çoğalmasıyla oldukça artan evde ek iş modelinde firma tarafından bazı ham ürünler veya bir takım el işinden geçmesi gereken ürünler ek iş yapmak isteyen kişiye verilir; yaptığı ürün sayısına göre işi yapan kişiye belirli bir ücret verilir. Bugün sizlere bahsedeceğimiz ek iş konusu da evde ek iş olarak peçete halkası yapma işi.

Bu şekilde gelir kapısı oluşturan ve evde oturarak ek iş yapan hanımların geliri nerede 1500-2000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Yaptığınız işin kendi evinizde olması ve sizin başınızda bekleyen bir patronunuzun veya diğer kişilerin olmaması sebebiyle en rahat ve en kolay iş kollarından birisi de evde ek iş yapmaktır. Türkiye’de birçok sektörde, birçok iş kolunda ve binlerce firmada bazı ürünlerin üretiminin bir kısmı dışarıya verilmekte; yani üretimlerin bir kısmını evde ek iş yapan kişiler tamamlamaktadır.

Peçete halkası yapmak bazı kumaş firmaları tarafından verilen bir ek iştir. Oldukça kolay ve pratik olan bu işi ev hanımları, evde oturan büyüklerimiz hatta ve hatta evin minik çocukları bile yapabilmektedirler. En çok ev hanımları tarafından yapılan peçete halkası yapma işi hem kolay oluşu hem de oldukça kazançlı oluşu ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Genellikle kumaş, organizasyon ve catering şirketleri ile şirket içinde çalışan bir aracı sayesinde edinebileceğiniz bu iş kolu gayet cazip ve kazançlıdır.

Evde Peçete Halkası Yapma İşi Telefon Numarası
Sizlerde evde peçete halkası yapma işine girmek istiyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne yaşadığınız şehri ve isminizle birlikte başvuru yapmak istediğinizi yazabilir; büyük organizasyon şirketlerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde peçete halkası yapma işi ne kadar? Sorusuna yanıt verecek olursak şöyledir, peçete halkası yaptıran firmalar genelde Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlerimizde bulunan organizasyon firmalarıdır. Her firmanın farklı farklı fiyat tablosu ve ücretlendirmesi bulunmaktadır. Bu ücretlendirmeler genellikle iş teslimi sonrasında yapılmaktadır. Net bir ücret söyleyemeyeceğimiz peçete halkası yapma işinin maaşı ortalama 300 ila 400 Türk Lirası civarında seyretmektedir.

 

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • NurullahCevapla

  Istanbul Tuzlada ekibim var 20 kişi ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Kas 07, 2018 12:13
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz işverenlerce değerlendirilecektir.

   Kas 08, 2018 10:03
 • EbruCevapla

  Evde yapabileceğim bir iş istiyorum yukarıda ki seçeneklerden herhangi biri olabilir istanbul

  Kas 07, 2018 12:30
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz işverenlerce değerlendirilecektir.

   Kas 08, 2018 10:02
 • Betül şenCevapla

  Eskişehir tepebaşında ikamet ediyorum ihtiyacım var dönüş yapabilir misiniz

  Kas 08, 2018 11:52
  • Ekiş YazarıCevapla

   MERHABA. BAŞVURUNUZ İŞVERENLERCE DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

   Kas 08, 2018 12:58
 • Düriye yalınCevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyordu

  Kas 08, 2018 12:18
  • Ekiş YazarıCevapla

   MERHABA. BAŞVURUNUZ İŞVERENLERCE DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

   Kas 08, 2018 13:00
 • HabibeCevapla

  İşe ihtiyacım var konya meramda ikamet ediyorum daha önce bu tür işler yaptım

  Kas 08, 2018 13:04
 • Ayşe dökümcüCevapla

  Slm umarim cevap verirsiniz

  Kas 09, 2018 17:09
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba Ayşe Hanım. Sayfamıza her gün binlerce başvuru geliyor. Hepsi bir anda geri dönüş yapamıyoruz. Fakat her başvuruyu okuyup değerlendiriyoruz.

   Kas 11, 2018 11:56
DMCA.com Protection Status