EVDE PET ŞİŞE İŞİ

Evde ek iş imkanları kategorisine 21 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 313 defa okundu

Evde oturan kişiler için yeni iş icatlarını sizler ile paylaşalım. Bu işlerin en güzel özellikleri hem yeni olması hem de para kazanmaya yönelik olmasıdır. İşlerin bu yönden çok önemli icraatları vardır. Bu önemli icraatlar olması içinde sizlerin düşünceniz ile hiç daha önce yapılmamış bir ürün tasarlamanız var bu ürünleri yapmanız gerekmektedir.

Sizlere yapacağınız bu ürünler hakkında detaylı bilgi verelim. Bu ürünlerin olması için de son zamanlarda oldukça fazla yeni iş bulmanız gerekmektedir. Yeni işten kastımız ise bu ürünlerin oluşmasında sizlerin de düşüncesi oldukça önemlidir. Sizlere bir iş önerisinde bulunalım. Bilindiği gibi insanlar evlerinde artık çeşitli ürünlerin çöplerini atmaktadır. Bunun başında ise içtikleri ürünlerin pet şişeleri gelmektedir. Sizler de bu pet şişelerden yeni bir iş yapabilirsiniz. Bu iş için sadece oldukça çok pet şişeye ihtiyacınız olacaktır. Bu şişelerin olması da oldukça önemlidir. Aynı zaman da belirli boyutta şişeleri kullanabilirsiniz. Pet şişelerden ne yapacağımıza gelince de sizler bu şişeleri ipler ile birlikte bağlayarak ondan sonra da bunlardan masa yapabilirsiniz. Ayaklı masa yapmak oldukça kolay olacaktır.

Kimilerin bu masa yapımı oldukça çok hoşuna gidecektir. Pet şişelerin bükülmemesi ve ezilmemesi için de onları dikkatli yapıştırmamız ve ip ile sıkıca bağlamamız gerekmektedir. Sizler de bunları yaparken oldukça fazla pet şişeye ihtiyacımız olacaktır. Sonra da onları dilerseniz farklı renklere boyayabilirsiniz. Bu da yapacağınız masaya görünüş olarak yeni görünüm kazandıracaktır. Masanın sağlam olması ve ya olmaması kaidesine karşın sadece evin bir yerinde güzel bir aksesuar olması yeterli olacaktır. İnsanlar evlerindeki aksesuarlara oldukça etkili bakmaktadır.

Pet şişeden masa yerine başka aksesuarlarda yapabilirsiniz. Size herhangi bir maliyeti olmayacak olan bu işi yaparak daha sonradan bu yaptıklarınızı satabilirsiniz. Hem yüzde yüz kar sağlayacak olan bu iş oldukça önemlidir. Evde boş boş oturacağınıza bu pet şişeleri değerlendirip hiç yoktan kendinize para kazanabilirsiniz. Para kazanmanın oldukça önemi vardır. Hem kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak hem de farklı ihtiyaçları karşılayabilirsiniz.

Başvuru Gönder

2 Başvuru Yapılmış

 • EmelCevapla

  Ankaradan bekliyorum

  Eyl 21, 2018 22:35
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Biz işveren değiliz.

   Eyl 22, 2018 12:17
DMCA.com Protection Status