Evde plastik bardak paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 11 Kasım, 2016 tarihinde eklendi, 5.152 defa okundu

Ek işlerin bitmek bilemeyen kategorisi ve sektörleri şaşırtmaya devam ediyor. Evde plastik bardak paketlemesi yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Plastik bardakları bilmeyenimiz yoktur. Bir çok organizasyonda masalarımıza kadar gelen plastik bardakların üretimi yapıldıktan sonra paketleme yani ambalajlama işleri için evlere gönderildiğini biliyor muydunuz?

Evet bir ek iş arıyorsanız evden yapabileceğiniz bir ek iş fırsatı sizlere çıkıyor. Evde yapabileceğiniz ek iş kategorilerine giren evde plastik bardak paketleme işi ile güzel ek gelirler elde edebiliyorsunuz. Yapılacak işlem çok basit ve herkesin yapabileceği tarzda bir ek iş diyebilirim.

evde-plastik-bardak-paketleme-isi

Evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar ile anlaşma yaptığınızda sizlere servis araçları ile paketlenmemiş 10 arlı adet plastik bardakları ve ambaljalrını göndermektedirler. Firmanın sizden istediği ise bu paketlenmemiş plastik bardakları 10 arlı adet sayarak ambalajlarına koyup paketlemesini yapmış olacaksınız.

Yapılacak bu işlem ile aylık 1300 TL gibi rakamlar kazanmanın mümkündür. Evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan başvuru kısmına kendinizi anlatan ve bu işi yapabileceğinize dair bir yazıyı yazıp göndermeniz yeterlidir. Evde plastik bardak paketleme işi veren firmalar sizlere bu ilan başlığı altından başvurularınızı gördüğünde ulaşabilir ve size dönüş yapabilirler.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

1 Başvuru

  • Ali atasevenCevapla

    Ankara keçiörende oturuyorum evde bardak paketleme işi istiyorum elim hızlıdır acil cevabınızı bekliyorum bu işe çok ihtiyacım var teşekkürler

    May 07, 2018 19:20
DMCA.com Protection Status