Evde plastik bardak ve tabak paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Eylül, 2016 tarihinde eklendi, 7.458 defa okundu

Düğün salonlarında, davetlerde, özel organizasyonlarda, toplantılarda ve bunlara benzer yerlerde illa ki hemen hemen hepimiz denk gelmişizdir. Plastik tabak ve bardaklar ile bişeyler yeyip içmişizdir. Son zamanların evlere iş veren firmaları bu sektörde de evlere paketleme yani ambalajlama işi vermeye başladı.

Plastik bardak ve tabak paketleme işi göründüğünden çok daha basit ve kolaydır. Firma sizlere paketlenmemiş yani ambalajına koyulmamış bardakları ve tabakları vermektedir. Yapacağınız işlem ise bunları tekerli şekilde ambalajlarına koyup paketlemesini yapmış olmanız olacaktır.

Evde plastik bardak ve tabak paketleme işi veren firmalar sizler ile anlaştıktan sonra bu işi rahatlıkla evinizde yapabilirsiniz. Haftalık veya aylık olarak çalışıp anlaşmanıza göre firmadan ödeme talep edebilirsiniz. Yoğunluğu ve yorgunluğu bulunmayan bir ek iş imkanı diyebiliriz.

evde-plastik-bardak-ve-tabak-paketleme-isi

Evde ek iş ilanlarını ve fırsatlarını elimizden geldiğince güncel olarak sizlere sunup sesinizi duyurmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Dilediğiniz ek iş ilanına anında başvuru yapıp bi nebze de olsa kendinizi ifade ettirmeye sizi davet ediyoruz.

Başvuru Hakkında

Lütfen aşağıda bulunan “başvuru gönder” kısmından kendinizi ifade edecek güzel cümlelerle başvuru yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü buradaki başvurunuz oldukça önemli ve alınan değerlendirmelere göre neticelendirmeye kavuşmaktadır.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • AyselCevapla

  Evde paketleme isi yapmak istyrum ihtycm var

  Kas 21, 2017 11:52
 • EsraCevapla

  Merhabalar ben bebeğimi 3 ay önce kaybettim hem kendime uğraş olacak hemde eşime yardımcı olmak maksadıyla evde paketleme işi yapmak istiyorum sevgiler

  Kas 21, 2017 23:17
 • GülsümCevapla

  Evde pilastik tabak ve bardak lanetlemek istiyoruz biz 4 arkadaşız Antalya kumlucadayiz

  Kas 23, 2017 18:28
 • Hikmet tuğcuCevapla

  Ben erzurum merkezde ikamet ediyorum kendim gaziyim 4 öğrencim var maaşım yetmiyor yardımcı olmak isteyen yani evde paketleme işi istiyorum verirseniz çok memnun olurum saygılarımla 05347096428

  Kas 28, 2017 06:17
DMCA.com Protection Status