Evde Poşet Dosya Paketleme İşi ile Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 9 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 2.490 defa okundu

Evde Poşet Dosya Paketleme İşi ile Para Kazanın

Günümüz şartları içerisine bir ailenin aylık geçimlerine ayırması gereken bütçe en az 3,000 TL olarak görülmekte. Evde tek kişinin çalıştığı aileler, çoğu zaman bu limitin aşağısında kalmaktadır. para kazanmanın zorlaştığı günümüzde artık kadınların da çalışması gerektiğini vurgulayan uzmanlar, ancak birliktelik olması durumunda istenilen gelirlere ulaşılabileceğinden bahsedilmiştir. Kadınlar, artık toplum içerisinde çalışabilecek boyutlara yeni ulaşabilse evde ek iş sektörü, daha çok muhafazakar kesimlere hitap etmektedir. Bu yazımızda evde çalışmak isteyip de çalışamayan kişiler için evde poşet dosya paketleme işinden bahsedeceğiz.

Gerek iş dünyasının gerek ise eğitim alanının ihtiyaçları arasında gösterilen poşet dosyaların kullanımı her geçen gün giderek artmaktadır. Bu alanda meydana gelen rağbetleri giderebilmek isteyen firmalar ise çeşitli alternatif yol arayışına girmektedir. Kırtasiye ya da ofis ürünleri satan mağazaların ihtiyaçlarını giderebilmek üzere kurulan evde ek iş sektörü, evde poşet dosya paketleme işi ile daha geniş alanlara ulaşabilmektedir. Poşet dosyalar genellikle 100’er ya da 500’erli olarak satılmaktadır. Kadınlar, günlük olarak gelen poşet dosyaları satışa uygun bir şekilde paketleyerek günlük ileri düzeyde bir gelire sahip olabilirler.

İlanımızda gösterilen alt limit haftalık 250, aylık ise 1,000 lira şeklindedir. Eğer istenilen sayıdan fazla poşet dosya tesliminin sağlanması durumunda kazancın 1,500 liraya kadar ulaşabileceğini görebilirsiniz. İş hakkında bilgi almak ve duyuruları daha yakından takip edebilmeniz için bu gönderi altında bulunan başvuru bölümüne poşet dosya paketleme işini yapabileceğinizi belirtmeniz yeterlidir

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

9 Başvuru Yapılmış

 • Onur GencolCevapla

  Oğlum işsiz ve onunla evde paketleme işi yapmak istiyorum.

  May 31, 2017 19:39
 • NefelCevapla

  Poşet dosya paketleme işini yapabilirim / Bursa

  May 31, 2017 20:31
 • ZEYNEPCevapla

  poşet dosya paketleme işini yapabilirim

  Haz 01, 2017 15:01
 • TugbaCevapla

  Dosya paketleme işi yapabilirim .

  Haz 02, 2017 06:01
 • menekseCevapla

  Iyi gunler evde yapabileceğim ek iş arıyorum.normalde calisiyor dum. Ama hamileligim dolayısıyla işten çıkmak.zorunda kaldım.ve 3.çocuk olduğu için ihtiyaclarimiz bir hayli fazla. Onceden de evde iş yaptım.bu konuda titiz ve deneyimliyim.istenilen sürede teslim eder.sıkıntı yaşatmak.elimden geleni yaparm.

  Haz 02, 2017 21:28
 • ezgiCevapla

  öğrenciyim ve ihtiyacım var ulaşırsanız çok sevinirm.

  Haz 03, 2017 11:01
 • HaticeCevapla

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Haz 04, 2017 14:37
 • Gulcin sarginCevapla

  Evde ek is yapmak istiyorum

  Haz 20, 2017 12:35
 • SenaCevapla

  İzmir ayrancılar da ikamet ediyorum daha önce bu tarz işler yaptım poşet dosya paketleme işinize talibim dönüş yaparsanız memnun olurum

  Tem 17, 2017 16:15
DMCA.com Protection Status