EVDE POŞET KATLAMA İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 12 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 285 defa okundu

Çevremizde duyduğumuz birçok kelimelerden bazıları ‘Boş zamanlarımda yapabileceğim bir şey yok çok sıkılıyorum.’ Oluyor. Oysa yapılacak çok şey var ama siz bunları görmüyor ve bilmiyorsunuz. Yapabileceğiniz birçok ek iş imkânları var. Oturduğunuz yerden kazanabilir, ailenize destek olabilir, harçlığınızı çıkarabilirsiniz. Evde Poşet katlama işi yaparak maddi kazanç elde edebilirsiniz.

Evde poşet katlama işidüşündüğünüz gibi zor bir iş değildir. Birkaç pratikle birlikte hızlı ve dinamik yapabilirsiniz. Bir firma ile anlaşarak sizde para kazanabilirsiniz. Firma size verdiği malzemeleri belirli tarihte gelip alacaktır. Sizin şuan yapmanız gereken sadece bir firma ile anlaşmaktır. Çok zevkli ve eğlenceli bir iştir. Dışarı da çok yorulup emeğinizin karşılığını alamıyorsanız eğer kendi eviniz de yorulmadan rahatlıkla istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Farklı ek iş olarak; makale yazmak, iplik temizleme işi, dantel yapma işi, bohça işi, boncuk işi, cüzdan yapımı, fiyonk işi, evde kutu katlamak, ütü işi, tespih işi, kına paketleme, düğün şekeri, elbise ipliği temizleme, mandal montaj işi, kalem montaj işi, paketleme ve farklı birçok iş imkânları vardır.  Sizde oturduğunuz yerden iş yapmak istiyorsanız gelin. Kim oturduğu yerden para kazanmak istemez ki?

Evde poşet katlama işinin yanında görüldüğü üzere hanımların isteyerek yapabileceği birçok farklı imkânlar vardır. Sizin de sevebileceğiniz bu iş fırsatlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Sonuç olarak kendinize, eşinize, dostunuza artık birikim yapabilirsiniz. Evdeyken çocuklarınızla ilgilenip yemek, iş vs. yapabilirsiniz. Hayatınıza giren bu iş fırsatlarını kaçırmadan iyice değerlendirin. Öğrenciler ve birçok meslekten arkadaşlar da yaralanabilmektedirler. Unutmayın ki daima kazançlı olan siz çıkacaksınız. Boş vakitlerinizi artık can sıkıntısı ile değil düzenli bir iş yaparak evden kazanabileceksiniz. Deneyin.

 

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  8se ihtiyacim var mamak ankara

  Kas 12, 2018 06:57
 • YeterCevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ümraniye ihlamurkuyu

  Kas 12, 2018 09:09
 • MineCevapla

  İş istiyorum 4 kişiyiz. Paketleme, katlama işleri yapabiliriz

  Kas 12, 2018 13:39
 • EmelCevapla

  Ben de evde poşet katlama yapmak istiyorum

  Kas 12, 2018 13:45
 • YaseminCevapla

  Merhabalar, özel bir firmada çalışıyorum. Akşamları paketleme işi yapmak istiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

  Kas 12, 2018 14:23
 • Mehmet Kaan GülerCevapla

  Merhaba bu kadar kişi arasından neden beni seçesiniz diye düşüncemsiniz tabi benim söyliyeceğim şey bana bir şans verseniz kaybetceginiz hiçbirşey yok ama benim kazanacağım çok fazla şey var ilki hayallerim.

  Kas 13, 2018 15:44
 • Ummahan ÖzaydınCevapla

  Evde poşet katlama

  Kas 14, 2018 17:22
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Sayfamızı takipte kalın. Yeni iş fikirleri ile sizlerin bol kazanç sağlamasına yardımcı olacağız.

   Kas 15, 2018 08:57
DMCA.com Protection Status