EVDE PUDRA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 30 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 416 defa okundu

Makyaj malzemesi olarak neden pudra kullanılır hiç düşündünüz mü? Pudra, çoğu kişinin vazgeçilmez makyaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Çünkü pudra cildi pürüzsüz göstermek, kırışıklıkları önlemek ve makyajın akmasını önlemek yani makyajı sabitleme amacıyla kullanılan bir makyaj malzemesidir.

Yüze yapılan makyaja daha mat bir görünüm kazandırmak için yada makyajın akmasını önlemek için kullanılan pudranın, toz pudra ve sıkıştırılmış kompakt pudra olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Pudra kullandığınız taktirde makyajınızı sürekli tazelemek durumunda kalmazsanız. Hele ki cildiniz yağlı ise pudra kullanımı ile cildinizin parlak görünmesini engelleyebilirsiniz.

Kozmetik marketlerde, eczanelerde ve marketlerin kozmetik reyonlarında çeşitli boyutlarda paket halinde satılan pudralar aynı zamanda evinden çalışarak geçimini sağlayan bir çok kişiye gelir imkanı sağlamaktadır. Pudra imalatı yapan fabrikalar yoğun oldukları bazı dönemlerde iş yüklerini azaltmak için ellerinde ki pudra paketleme işlerini evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak dışarıda yaptırmayı tercih ederler. Anlaştıkları firmalar aracılığı ile daha düşük maliyetlerle işlerini hızlandırarak siparişlerini kısa sürede teslim ederler, aynı zamanda bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar. Pudra paketleme işi özellikle dışarıda çalışmaya imkanı olmayan ev hanımları, derslerinden dolayı sabit bir iş de çalışma fırsatı bulamayan öğrenciler için ideal bir iş fırsatıdır.

Pudra nedir?

Cildi dış etkenlerden korumak, yüzde ki kırışıklıkları önlemek, makyajı sabitlemek amacı ile kullanılan, içerisinde nişasta, kalsiyum karbonat, çinko gibi malzemeler bulunan hoş kokulu kozmetik, makyaj ürününe pudra denir. Renkli ve kokulu olabilen toz ve sıkıştırılmış olmak üzere iki farklı pudra çeşidi bulunmaktadır.

Aslında pudra için sadece makyaj malzemesi demek doğru olmaz. Çünkü bir çok cilt problemi için pudranın iyi geldiğini hepimiz biliyoruz. Örneğin pişik olan bir bebeğin cildini sızlamalara ve kaşıntıya karşı korumak için pudra kullanılır. Saçlarda ki yağlanmaları önlemek için saç diplerine pudra dökebilirsiniz. Spor yaparken yada ayakkabınız dar geldiğinde pudra dökerek doğal bir tedavi uygulamış olursunuz. Ayrıca koltuk altınıza pudra sürdüğünüzde hem terlemeyi de önlemeniz mümkün.

Yeni iş fırsatı  Evde bere paketleme işi

Bir çok alanda kullanılan pudra, aynı zamanda ekonomik anlamda da bir çok kişiye fayda sağlamaktadır. Firmalar aracılığı ile çok basit bir şekilde evinizde pudra paketleyerek para kazanabilirsiniz. Firmaların size belirteceği talimatlara uygun bir şekilde paketleyeceğiniz pudralardan aylık 1.400 TL ek gelir elde etmek mümkün.

Pudra paketleme işi nasıl yapılır?

Firma paketlemeniz için iki farklı pudra çeşidini ve malzemeleri size teslim edecek. Gelen ürünler arasında makyaj malzemesi için kullanılan pudra ile diğer cilt problemleri için kullanılan pudranın şekilleri farklı olacaktır. Makyaj için kullanılan sıkıştırılmış pudra, kapaklı, aynalı ve içerisinde makyaj süngeri bulunmaktadır. Diğer pudra ise şampuan şeklinde toz pudra olarak geçmektedir.

Öncelikli olarak bu iki ürünü ayırarak paketleme işine başlayacaksınız. Sıkıştırılmış pudra kapaklıdır, iç kısmında aynası bulunmaktadır. Kapağı açıp alt bölüme makyaj süngerini yerleştirip kapağı kapatacaksınız. Daha sonra ufak kutusuna koyup kutunun ağzını kapatıp kolilere yerleştireceksiniz. Şampuan şeklinde olan toz pudrayı ise direk kutusunun içerisine koyup ağzını kapatarak paketleme işlemini tamamlamış olursunuz.

Her ne kadar paketleme işlemi basit olsa da firmadan gelecek olan görevli formalite gereği paketleme işini nasıl yapacağınız ile ilgili ufak çaplı bir eğitim verecek. Aynı görevli her hafta gelip paketlediğiniz ürünleri, kolileri kontrol ederek sizden teslim alacak.

Pudra paketleme işi kaç para kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Pudra paketleme işinde paketlediğiniz ürün başına kazanç elde edebileceğiniz gibi alacağınız toplu iş başına göre de kazanç elde edebilirsiniz. Çalışma sistemi ve gelir sistemi anlaşacağınız firmadan firmaya farklılık gösterecektir. Firmalar için verilen işleri eksiksiz ve gününde teslim etmeniz önemlidir. Gününde teslim ettiğiniz her teslimat için haftalık 350 TL ödeme alırsınız. Düzenli olarak teslimat yaptığınız taktirde kazancınız aylık 1.400 TL olacaktır.

Aşağıda bulunan başvuru formunu doldurup göndererek ayda 1.400 TL kazanacağınız pudra paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz ek iş veren firmalar tarafından değerlendirildikten sonra sizinle kısa sürede iletişime geçeceklerdir. Görüşmeler iş durumuna ve iş yoğunluğuna göre değişmektedir.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • CigdemCevapla

  Basvurdugum ilanlarin bir tanesine bile dönen olmadi… paketleme isini yapmak istiyorum erzurumdayim ekibim ve el pratikligim vardir

  Kas 30, 2018 10:57
 • kudret kayaCevapla

  ben calismiyorum suan kolaylıkla ustesinden gelirim her isin en kişa zamanda ulaşırsaniz sevinirim

  Kas 30, 2018 11:24
 • PembeCevapla

  Ankara sincan da yasiyorum daha önce böyle Bi iş yaptum

  Kas 30, 2018 12:53
 • NurgülCevapla

  Sakarya çok ihtiyacim var

  Kas 30, 2018 12:54
 • MerveCevapla

  Evde ek iş ihtiyaçım var yardımcı olursanız sevinirim

  Ara 03, 2018 11:53
 • SEDA TÜRKERCevapla

  Okul öncesi öğretmeniyim elim bu tarz işlere çok yatkın ise ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız çok sevinirim

  Ara 05, 2018 08:59
 • Kübra ÇetinCevapla

  şampuan şeklinde toz pudra işini istiyorum
  Adana yüreğir

  Ara 18, 2018 19:45
 • AyçaCevapla

  Merhaba paketleme isi almak istiyorum bu ise ihtiyacim var en kisa zamanda donus saglarsaniz sevinirim

  Ara 19, 2018 06:56
 • Eda Nur DEMİRBİLEKCevapla

  bBursa merkezde 2 ev hanımıyız ek gelir için pudra paketlemek istiyoruz.

  Ara 20, 2018 19:50
 • ErcanCevapla

  Merhabalar bende ek iş arıyorum.düzenli olarak 5 saat eşimle çalışabilirz.elimiz çok hızlıdır.geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.Bursadan yazıyorum

  Ara 26, 2018 17:46
 • KübraCevapla

  Ankara mamakta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 22, 2019 14:34
DMCA.com Protection Status