Evde Reçel Yapma İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 23 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 768 defa okundu

Evde yapılan işler günümüz teknolojisi sayesinde oldukça popülerlik kazanmakta. Şimdi insanlar sizlere kurye ile malzeme gönderip, geri kalanını sizin evinizde yapmanızı istemekteler. Sebebi kullanılan iş yerlerinde mekan küçüklüğüne gidilmesi, bir çok işin internet üzerinden kolayca halledilmesi.

Bu sebepte el becerisi gereken işler için evde iş imkanı tanınmasını doğurdu.  Ayrıca son dönemde eski modanın geri gelişini her türlü sektörde görmek mümkün. Bunu Evde Reçel Yapma İşi içinde söyleyebiliriz. Eskiden annelerimizin Evde Reçel Yapıp para kazandığı ve evin bütçesine destek olduğu iş imkanı günümüzde de mümkün.

Ev reçeli satarak para kazanan firmaların bir çoğu sizinle anlaşıp, reçellerinizi alacaklardır. Üstelik bu işte harcadığınız ocak masrafınız da tamamen firma tarafından karşılanmaktadır. Evde Reçel Yapma İşi ile hem para kazanıp hem eğlenip hem de çocuklarınıza ve evinize ayırdığınız vaktinizi harcamamış olursunuz. Firma size malzemelerinizi ve gaz paranızı temin eder ve sizde harika reçellerinizi yaparsınız. Bu sayede kazancınız aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında değişkenlik gösterir.

Evde Reçel Yapma İşi ile para kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey ise; gönderi altına YORUM yapmak olacaktır. Daha sonra oluşan portföy çerçevesinde firmalar tarafından değerlendirilmeye dahil edileceksiniz. Reçellerinize ve elinizin lezzetine güveniyorsanız, Evde Reçel Yapma İşi tam size göre…

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • ayseCevapla

  Ben evde recel yapmak istiyorum

  Şub 25, 2017 22:00
 • MertCevapla

  Evde recel yaparak para kazanmak istiyorum.Acil ise ihtiyacim var.Donus yaparsaniz sevinirim

  Şub 26, 2017 10:55
 • nilüferCevapla

  evde reçel yapmak istiyorum

  Mar 07, 2017 22:22
DMCA.com Protection Status