EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 31 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 551 defa okundu

Ev kadınları ev işlerini bitirdikten sonra boş vakitlerini değerlendirmek için, evde ek iş yapıp para kazanmayı tercih ediyorlar. Komşuları ile birlikte ekip kurarak bu işi ticaret olarak yapan bir çok ev kadını bulunmakta. Bu şekilde hem boş vakitlerini değerlendirmiş oluyorlar hemde para kazanarak ihtiyaçlarını karşılamış oluyorlar.

Evde yapılabilecek bir çok ek iş bulunmakta. Bunlardan biriside hediyelik sabun paketleme işi. Bu iş modeli ile çeşitli renk ve kokulara sahip hediyelik sabunları paketleyerek aylık 2000 TL ve üzeri gelir elde edebilirsiniz.

Hediyelik sabun paketleme işi nasıl yapılır?

Hediyelik sabun paketleme işi biraz detay isteyen bir ek iş modelidir. Farklı renk ve kokuda ki sabunları yine farklı renklere sahip tül bezlere ve renkli kurdele iplerine bağlamanız gerekiyor.

Farklı renklerde ki sabunlardan bir tanesini alıp, beyaz renkli tül bezin içerisine koyup sabunu renkli kurdele ipi ile düğümlemeniz gerekmekte. Bazı firmalar kurdele ipine ufak not kağıtları da koymanızı isteyebilir sizden. Hediyelik sabun paketleme işin de en önemli detay yapacağınız kurdelenin sağlam bir şekilde bağlanması açılmamasıdır. Paketlemesini bitirdiğiniz sabunları ufak sabun paketlerine dizdikten sonra ağızlarını kapatıp kolilere dizmeniz gerekir. Bütün işlemleri sırası ile yaptıktan sonra sabun paketleme işini bitirmiş olursunuz. Paketleme işini yaparken size lazım olacak tüm malzemeyi firma size teslim edecek. Nedir bu malzemeler;

 1. Tül bez
 2. Kurdele
 3. Makas
 4. Ufak not kağıtları
 5. Sabun paketleri
 6. Paketler için koli
 7. Koli bandı
 8. Maket bıçağı

 

Sabun paketleme işinden ne kadar kazanırsınız?Hediyelik sabun paketleme işi fazlası ile emek istediğinden, iş veren firmalar bu durumun farkında sizlere emeğinizin karşılığı olarak paketlediğiniz sabun başına 2 TL ücret öder. Günlük olarak yaklaşık 100 adet sabunu paketlemeniz mümkün. Firmanın istediği şekilde düzenli ve eksiksiz olarak işleri teslim ederseniz eğer hafta da 700 TL kazanabilirsiniz. Çünkü firma bütün sabun paketleme işini artık size getirecektir. Ekip olarak çalışırsanız eğer aylık 2800 TL kazanıp parayı ekiple bölüşerek sabit ek gelir sağlayabilirsiniz.

Firma yetkilisi bitirdiğiniz paketleri günlük olarak gelip evinizden alır. Yaptığınız işleri kontrol edip sayarak rapor tutar. Eksik yada sorunlu ürün yoksa yaptığınız işin tutarını günlük yada haftalık peşin olarak elden teslim eder.

Nasıl başvuru yaparım?

Sizde sabun paketleme işinden aylık 2800 TL net gelir elde etmek istiyorsanız, kısıtlı bir süre için yayınladığımız bu ilana aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ek iş veren firma yapılan tüm başvuruları özenle kontrol ettikten sonra çalışmak istediği kişi yada kişilere bizim aracılığımızla ulaşır ve işi teslim ederek çalışmaya başlar.

Başvuru Gönder

7 Başvuru Yapılmış

 • Zeliha Nur YükselCevapla

  Ankara Altındağ da ikamet ediyorum paketleme işi yaptık daha önce 4 kişilik arkadaş grubuyla yapıcaz hızlı teslimat olur dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

  Kas 07, 2018 07:33
 • Yasin OruçCevapla

  Kocaeli Gebze

  Kas 18, 2018 18:17
 • Kudret ilbarsCevapla

  İstanbul sancaktepe de ikamet ediyorum. 3 kişi paketleme yapacağız. Dönerseniz seviniriz.

  Kas 27, 2018 16:25
 • Pınar tanrıkuluCevapla

  Evimde ek iş yapmak istiyorum. İstanbulda ikamet ediyorum.

  Kas 28, 2018 11:56
 • NihanCevapla

  Adana sayhanda 4 kişilik ekibim var temiz ve hızlıca iş çıkarırız ulaşınız lütfen

  Kas 29, 2018 10:34
 • gönülCevapla

  izmir bucada oturuyorum iki kişitiz paketleme işi yapmak istiyoruz ararsanız seviniriz

  Ara 02, 2018 19:07
 • melike yetimCevapla

  bursa yıldırım da ikamet ediyorum 4 kişilik ekibim var temiz ve hazlı teslimat olur

  Ara 03, 2018 11:17
DMCA.com Protection Status