EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 7 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 449 defa okundu

Evde Sabun Paketleme İşi

Ev hanımlarınca evlerinden yapabilecekleri yüzlerce iş örnegi verebiliriz. En önemlisi evde yapılabilecek işlerin basit ve kazancınında iyi olmasıdır. Bazı ek işler ev hanımları tarafından kolaylıkla yapılabilen paketleme işleridir. Çok tercih edilen işlerden biride Sabun kutulama işi diyebiliriz. Evlere iş vermek isteyen çok sayıda firma tarafından her gün yayınlanan onlarca ilana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sabun paketleme işi veren firmalar genellikle küçük çaplı firmalar olup ve çalışmak isteyenler için yayınladığı ilanlar ile bir çok kişiye iş imkanı sunmaktadır. Evde kutulama işi yapmak isteyenler bu ilanlara başvurarak kolaylıkla para kazanabilirler.

Evde Sabun Paketleme İşi 

Sabun paketleme işine başlamak isteyenlerin ilk olarak bu işi yapabilmeleri için boş bir yere ihtiyacı olacak mesela evinizin boş bir odası. Geçtiğimiz yıllarda firmalar sabun paketleme işini kendi depolarında yaptırırken işçilik maliyetlerindeki artış ile evinden çalışmak isteyenlere vermeyi tercih etmeye başladı. Eğer bahsettiğimiz kriterleri sağlayabileceğinize inanıyorsanız kesinlikle bu iş veren firmalara başvuru yapmalısınız. Size iş verecek olan firma ilk olarak size küçük bir parti sabunu getirir. Bu sabunlarla birlikte vereceği kutuları size teslim eder ve size bir örnek yaparak aynı şekilde kutulanmasını ister.

Yaptığınız yani kutuya koyduğunuz sabun başı ödeme yapar bu ödeme sabun paketi başına ödenir bir adet paketlemeye 10 ila 15 kuruş civarında bir ücret verir. İş kolay olduğu için sürümden çok iyi kazanç elde edebilirsiniz. Firma tarafından size verilen siparişi düzgün ve istenildigi gibi yapabilirseniz size verilecek siparişin adetide çoğalacaktır. Bu sayede kazancınızda bi hayli artacaktır.

Sabun Kutulama İşi Yaparsam Ne Kadar Kazanırım?

Sabun paketleme işinden kazanacağınız para yapacağınız ürün adedine göre farklılık gösterir. Eğer paketleme işi yapmak için sağlam bir ekibiniz varsa aylık 1500 ile 2500 Lira aralığında bir kazancınız olabilir. Bu nedenle sabun kutulama yapacak arkadaş yada komşularınızı eli hızlı becerikli insanlardan seçmeniz gerekecek. Aksi halde ekibinizi yavaşlatacak arkadaşlarınız kazancınızın düşmesine sebep olabilirler.

 

Başvuru Gönder

3 Başvuru Yapılmış

 • SevcanCevapla

  Sevcan Çankırı paketleme işinde çok tecrübeliyim el sanatları mezunuyum elim hızlı ve pratiktir itinayla paketlenir zamanından önce teslim edilir titizlikle çalışırım hijyene önem veriririm geri dönüş saglarsaniz şimdiden teşekkür ederim saygilarimla

  Eki 07, 2018 15:46
 • MeryemCevapla

  Eve ek iş almak istiyorum konya selçuklu

  Eki 07, 2018 17:23
 • ElifCevapla

  Sabun paketleme isi istiyorum 4 kisilik bir ekibim var bu sayi arta bilir acil donus yaparsaniz sevirim

  Eki 22, 2018 12:49
DMCA.com Protection Status