EVDE SAÇ BOYASI PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 27 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 158 defa okundu

Kadınlar özel günlere hazırlanırken kıyafet, giyim, takı, aksesuar yada ayakkabı gibi eşyalara önem verdiği gibi saç bakımlarına ve saç şekillerine de çok önem verirler. Kendilerini iyi hissetmek için yada özel davetlere hazırlanmak için saatlerce kuaför de vakit geçirmek onlar için bir keyif. Önemli olan kendilerini iyi hissetmeleri ve güzel görünmeleridir.

Kadınlar kuaföre genellikle saçlarını boyatmak için giderler. Tabi bunun yanında fön çekmek, perma, manikür yada pedikür içinde sıklıkla giderler. Tabi saçını kendi boyayan yada kardeşine, eşine, dostuna evde boyatan bir çok kişide bulunmakta. En temizi ve en zahmetsizi genelde kuaförde yapılan saç boyasıdır. Birbirinden farklı saç boyası rengi bulunmaktadır. Hanımlar kendi saç tiplerine, kendi saç renklerine göre yada o an keyiflerinin istediği renge göre saçlarını boyarlar.

Saç boyamak sadece kadınlara özgü bir durum değildir. Aynı şekilde erkeklerde saç, kaş yada bıyıklarını boyarlar. Erkek berberlerinde bu tür işlemler belirli ücret karşılığında yapılmaktadır. Erkekler genelde beyaz tüylerden yada beyaz saçlarından rahatsız oldukları için boya yapmayı tercih ederler.

Kozmetik marketlerde birbirinden farklı saç boyası markaları yer almaktadır. Uygun fiyata paket halinde satılan saç boyaları hanımların ve güzellik merkezlerinin en çok tükettiği bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Özel laboratuvar ve kliniklerde üretilmek olan saç boyası aynı zamanda bir çok kişinin gelir kaynağı olarak bilinmektedir. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile evde saç boyası paketleyerek geçimini sağlayan bir çok kişi bulunmakta.

Saç boyası nedir?

Genel olarak saçın, kaşın, kirpiğin yada erkeklerde bıyıkların rengini değiştirmek için kullanılan, saçlarda ki kırıkları, beyazlıkları yada saçın doğal rengini ortaya çıkarmak için kullanılan kozmetik bakım ürününe saç boyası denir. İnsanlık tarihi boyunca 2700 yıldır saç rengini değiştirmek için çeşitli bitkisel ürünler kullanılmıştır. Bunlar arasında kına en çok tercih edilen bitkisel saç boyasıdır.

Saç boyası imalatı yapan büyük firmalar dönemsel olarak ellerinde ki paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ederler. Bazı dönemlerde çok yoğun sipariş alan firmalar bu sayede iş yüklerini hafifleterek siparişleri kısa sürede teslimata yetiştirmiş olurlar. Aynı zamanda bir çok kişiye de iş imkanı sağlamış olurlar. Günde bir kaç saat saç boyası paketleyerek aylık 1.200 TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Hanımlar çok iyi bilirler, saç boyası kutularının içerisinde plastik eldiven, renk açıcı  krem, boyama fırçası ve boyun örtüsü yer alır. Firmalar saç boyası ile birlikte tüm bu yan malzemeleri de size teslim edecekler. Her saça özel birbirinden farklı saç boyası renkleri bulunmaktadır. Öncelikli işiniz gelen boyaları üzerinde yazan numaralara göre ayırmak olacak. Paket üzerinde ki numaralar saç boyalarında özel renkleri simgelemektedir.

Saç boyalarını numaralarına göre tek tek ayırdıktan sonra kutusunun içerisine 1 adet plastik eldiven, renk açıcı krem, boyama fırçası ve boyun örtüsü ile birlikte saç boyası nasıl yapılır kılavuzunu da koyup paketleme işini kısa sürede bitirmiş olacaksınız. İşlemi biten paketleri numaralarına göre ayrı ayrı kolilere dizip kolileri kapatarak firma görevlisinin paketleri gelip teslim almasını söyleyebilirsiniz.

Firma görevlisi saç boyalarını numaralarına göre nasıl ayırmanız gerektiği ile ilgili size kısa bir eğitim verecek. Aynı zamanda paketleme işlemi sırasında lazım olacak bant, maket bıçağı, koli gibi malzemeleri de ücretsiz olarak size temin edecek.

Saç boyası paketleme işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Saç boyası paketleme iş modelinde ödemeleriniz paket başına hesaplanmaktadır. Yani kısa sürede ne kadar fazla ürün paketlerseniz kazancınızda o kadar fazla olur. El becerinize ve hızınıza göre haftalık kazancınız tahmini 300 TL civarında olacaktır. Eliniz alıştıkça hızınızda artmaya başlayacak ve kazancınızda bu doğrultuda artacaktır. Düzenli olarak çalışarak saç boyası paketleme işinden aylık 1.200 TL ek gelir kazanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup göndererek saç boyası paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz ek iş veren firmalar tarafından günlük olarak sitemiz üzerinden denetlenip kontrol edilmektedir. Başvurunuz olumlu bulunduğu taktirde firmalar sizinle iletişime geçip paketleme işi için işlemleri başlatacaklardır.

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • ŞİRVANCevapla

  İstanbul ataşehir

  Kas 27, 2018 15:46
 • MürüvvetCevapla

  Afyonkarahisar,evliyim

  Kas 27, 2018 15:58
 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Kas 27, 2018 17:37
 • DilekCevapla

  Dilek Türkan özyurt istabul pendık

  Kas 27, 2018 18:05
 • HaticeCevapla

  Bu işi istiyorum üçyol izmir

  Kas 27, 2018 21:28
 • HacerCevapla

  İstanbul Sultangazi iş için yardımcı olursanız çok sevinirim

  Kas 28, 2018 09:27
 • Elmas Erdoğan KoçakCevapla

  Ankara Mamak iki arkadasiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

  Kas 28, 2018 10:50
 • Elmas Erdoğan KoçakCevapla

  İki arkadasiz paketlEmel işine çok ihtiyacimiz var lütfen bize de dönüş yapın
  Ankara Mamak

  Kas 28, 2018 10:52
 • NurgülCevapla

  Sakarya

  Kas 28, 2018 20:09
 • FatmaCevapla

  Bu işe gerçekten ihtiyacım var lütfen dönüş yapın adana

  Kas 29, 2018 14:12
 • DamlaCevapla

  İstanbul da yazıyorum ek işe ihtiyacım var

  Kas 30, 2018 11:02
 • EsraCevapla

  Şirinevlerde oturuyorum acil.işe ihtiyacım var

  Kas 30, 2018 21:55
DMCA.com Protection Status