EVDE ŞAMDAN PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 24 Kasım, 2018 tarihinde eklendi, 301 defa okundu

Çok eski tarihlerde elektriğin evlere yeni yeni girdiği dönemlerde ortamı aydınlatmak için mum kullanılırdı. Mumu yaktıktan sonra düz bir zeminde tutabilmek için ise birbirinden farklı şekillerde şamdan kullanılırdı. Eskiden mum takmak için kullanılan bir araç olan şamdanlar, günümüzde şık ve gösterişin sembolü olarak görülmekte ve aksesuar olarak kullanılmaktadır.

Şamdanlar birbirinden farklı bölmelerden oluşmaktadır. Tekli şamdanlar olduğu gibi beşli yada yedi bölmeye sahip şamdanlarda bulunmaktadır. Her bölmesi standart mum kalınlığındadır. Eskiden ne kadar çok bölme olursa o kadar fazla ışık saçar, avize gibi de kullanılırdı. Şamdanlar günümüzde büfe, komidin yada yemek masalarını süsleyen birere aksesuar olarak kullanılıyor.

Genellikle metal yada gümüşten üretilen şamdanlar, ev aksesuarları yada ev gereçleri satan bir çok mağazada uygun fiyatlara satılıyor. Özel olarak siparişe göre üretilen şamdanlar, üretimin ardından satışa sunulmadan önce temizleme ve paketleme aşamalarında geçmektedir. Yoğun olarak çalışan fabrikalar ellerinde ki paketleme işlerini dönemsel olarak dışarıda yaptırmayı tercih ediyorlar. Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile kısa sürede paketleme işlerini hazırlatan firmalar teslimatları zamanında yetiştirmiş olurlar. Aynı zamanda bir çok kişiye de bu sayede iş imkanı sağlıyorlar. Dışarıda sabit bir iş bulamayan bir çok kişi evinde bu paketleme işini yaparak ek gelir elde etmiş oluyor.

Şamdan nedir?

Yanan bir mumu sabit bir şekilde tutmak için kullanılan, birden fazla bölmesi bulunan, metal yada gümüşten üretilen ürüne şamdan denir. Bir diğer adı mumluk olarak bilinen şamdanın icadı, elektrikten de eskidir. Elektriğin dünya geneli yayılması ile birlikte mum kullanım oranı her ne kadar düşmüş olsa da, romantik bir akşam yemeğinde yada ev ve iş yerlerinde şamdanlar dekoratif ürün olarak kullanılmaya devam etmektedir.

Yeni iş fırsatı  Evde Düğme Paketleme İşi

Kimileri için ihtiyaç, kimileri için lüks aksesuar bir ürün olan şamdanları evinizde düzgün bir şekilde parlatıp paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Firmaların talimatlarını harfiyen yerine getirerek bu işten aylık ortalama 1.300 TL civarında kazanç sağlayabilirsiniz.

Şamdan paketleme işi nasıl yapılır?

Özel olarak farklı şekillerde üretilen tekli, ikili, üçlü yada beşli bölmelere sahip şamdanlar koliler içerisinde size teslim edilecek. Gelen tüm şamdanları paketlemeden önce firmanın size temin edeceği özel sprey ve bez ile eldiven takarak silip parlatmanız istenecek sizden.

Her şamdanın kendisine özel kutusu bulunmaktadır. Tekli şamdanlar ile ikili, üçlü yada beşli bölmelere sahip şamdanların ayrı ayrı kutuları bulunur. Silme ve parlatma işleminin ardından ürünlerin kutusunun içerisine firmanın kartviziti ile birlikte temizleme spreyi ve temizleme bezini koyup şamdanı da yerleştirerek paketleyeceksiniz. Daha sonra paketleri ayrı ayrı kolilere yerleştirip paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Şamdan paketleme işi ne kadar kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Titizlik ve özen isteyen şamdan paketleme işi ile düzenli bir şekilde çalışarak aylık 1.300 TL civarında gelir elde etmeniz mümkün. Bunun için firmanın size her hafta düzenli olarak vereceği adetlerde ki şamdanları eksiksiz ve düzgün bir şekilde günü gününe teslim etmeniz yeterli olacaktır. Verilen işleri sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz firmalar için çok önemlidir.

Düzenli çalışarak aylık 1.300 TL ek gelir kazanmak istiyorsanız aşağıda yer alan başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek şamdan paketleme işine başvuruda bulunabilirsiniz. Ek iş veren firmalartarafından değerlendirilecek olan başvurunuz, olumlu bulunduğu taktirde en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir. Başvuru yoğunluğundan dolayı geri dönüşlerde gecikmeler olabileceği için şimdiden anlayışınız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başvuru Gönder

11 Başvuru Yapılmış

 • BUKETCevapla

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin mamak ankara

  Kas 24, 2018 06:50
  • Ekiş YazarıCevapla

   Buket Hanım Merhaba
   İşverenlerimizin talepleri doğrultusunda sizleri değerlendirmeye alıyoruz. Takipte kalın lütfen.

   Kas 24, 2018 15:21
 • TuçeCevapla

  İzmir bornovada oturuyorum bir tane çocuğum var ve çalışmıyorum. Paketleme işine çok ihtiyacım var ve elim hızlıdır bu işi kolaylıkla yapabilirim.

  Kas 24, 2018 15:54
 • SinemCevapla

  Evde ek gelir elde etmek istiyorum. Bu yüzden şamdan paketleme işini kendime uygun buldum.

  Kas 27, 2018 12:22
 • SedaCevapla

  Ek gelir için paketleme işi yapmak istiyorum.

  Kas 27, 2018 12:26
 • HaticeCevapla

  Bu işe ihtiyyacım var üçyol izmir

  Kas 27, 2018 21:30
 • FatmaCevapla

  evde acil ise ihtiyacım var lütfen dönüş yapın adana

  Kas 29, 2018 14:08
 • ElifCevapla

  Merhaba kayserde ikamet etmekteyim evde paketleme işi yamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

  Ara 13, 2018 16:46
 • SemaCevapla

  Evde kulak çöpü paketleme yada konserve açacağı paketleme

  Ara 17, 2018 21:07
 • SemaCevapla

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum

  Ara 17, 2018 21:08
 • KübraCevapla

  Ankara da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

  Oca 22, 2019 14:45
DMCA.com Protection Status