EVDE ŞARJ CİHAZI PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş ilanları kategorisine 23 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 282 defa okundu

Günümüzde bir çok kişi olumsuz ekonomik gelişmelerden dolayı geçim sıkıntısı yaşıyor. Bir çok kişi tek bir iş de çalışarak ay sonunu getiremiyor yada kıt kanaat bir şekilde geçinebiliyor. İşte bu yüzden de sabit işlerinin dışında yada boş kaldıkları vakitlerde ek iş yaparak ekstra para kazanma yollarına başvuruyorlar. Devlet memurlarından, ev hanımlarına, emeklilere kadar bir çok insan evde ek iş yaparak ekonomik anlamda aile bütçesine katkı sağlamaya çalışıyor, evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile çeşitli paketleme işlerini yaparak ek gelir elde ediyorlar.

Evde yapılabilecek bir çok iş modeli bulunmakta. Genelde tercihler paketleme işlerinden yana oluyor, çünkü paketleme işleri diğer iş modellerine göre daha kolay yapılıyor hemde kazandırdığı ücret daha fazla oluyor. Özellikle teknolojik ürünlerin paketlemesi çok güzel paralar kazandırıyor. Telefon şarjı paketleme işi de bu iş modellerinden birisi.

Telefon şarj cihazı paketleme işi nasıl yapılır?

Teknolojinin en büyük nimetlerinden biri kuşkusuz ki cep telefonlarıdır. Günümüz de hemen hemen herkesin cep telefonu bulunmakta. Cep telefonları ilk çıktığı yıllarda iletişim aracı olarak kullanılmaktaydı, gelişen teknoloji ile birlikte artık iletişim aracı dışında eğlence, sosyalleşme için de kullanılıyor. Tabi bu kadar sosyallik cep telefonları pillerinin erkenden bitmesine sebep oluyor. Biten pilleri de telefon ile uyumlu özel şarj aletleri (adaptör) ile doldurmamız gerekmekte. Telefonların yanında verilen kendi şarj cihazları dışında ayrıca teknoloji mağazalarında, telefoncular da bu şarj cihazları satılmaktadır. Satışa hazır hale gelmeden önce şarj aletlerinin üretimden sonra kutularına koyulup paketlenmesi gerekmektedir. İşte bu paketleme işlemlerini yaparak para kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken cep telefonu şarj cihazlarını ve telsiz telefonu şarj cihazlarını beyaz ufak kutularına koymak. Daha sonra kutuların üzerine şarj aletinin markasının ve modelinin yazdığı etiketleri yapıştıracaksınız. Her şarj cihazı farklı marka ve modeli çalıştırdığı için etiketleme sırasında çok dikkatli olmanız gerekmekte. Bu paketleme işinde acele etmemeniz gerekli. Çünkü yapıştıracağınız yanlış bir etiket o şarj cihazının yanlış müşteriye satılmasına sebep olacaktır. Bu da firmalar için çok sıkıntılı bir durum. O yüzden paketleme işlemini çok dikkatli ve özenli bir şekilde yapmalısınız.

Paketleme işini veren firmanın görevlisi şarj cihazlarını nasıl paketlemeniz gerektiğini, kutuları nasıl katlayacağınızı, hangi modele hangi etiketi yapıştıracağınızı size tek tek detaylı bir şekilde anlatacak. Yapılmış örnek şarj cihazı kutularını da size teslim edecek. Böylelikle etiketler de karışıklık yapmadan paketleme yapabileceksiniz.

Telefon şarj cihazı paketleme işi kaç para kazandırır?

Telefon şarj cihazı paketleme işi yukarıda da bahsettiğimiz üzere çok dikkat gerektiren bir iş olduğu için teknoloji firmaları yüksek ücret öderler. Firmalar için önemli olan paketleme işleminin yanlış olmaması. Telefon şarj cihazı paketleme işi yaparak aylık 2100 TL ek gelir kazanırsınız. Paketleme işlemini sorunsuz bir şekilde yaparsanız, firmalar sizden memnun kalırsa bu tutar 2500 TL’ye kadar yükselebilir.

Bu paketleme işi tam bana göre diyorsanız, çok dikkatli ve pratik bir şekilde bu işin üstesinden gelebilirim diyorsanız eğer aşağıda yer alan ek iş başvuru formunu doldurup bu işe başvuruda bulunabilirsiniz. Yaptığınız başvuru firmalar tarafından değerlendirilecek. Olumlu görülen başvuru sahiplerine mail aracılığı ile geri dönüş yapılıp telefon ve adres bilgileri istenecek. Görüşmeler sonrası anlaşma sağlandığı taktirde paketleme işi için gerekli tüm malzeme ev adresinize kadar getirilecek ve işe başlanacak.

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • ÖzgeCevapla

  Bu işe çok ihtiyacım var

  Eyl 23, 2018 14:42
 • elifCevapla

  lütfen yardımcı olurmusunuź Ankara dan

  Eyl 24, 2018 06:53
 • FilizCevapla

  Bende istiyorum zonguldak

  Eyl 24, 2018 14:28
 • Fatma uyarCevapla

  Teknolojiyi severim bu iş bana göre bence başlayalım telefon basitinde çalıştım zorlanacağını sanmıyorum

  Eki 17, 2018 21:33
DMCA.com Protection Status