EVDE ŞIRINGA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 29 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 447 defa okundu

ŞIRINGA PAKETLEM ile ilgili görsel sonucu

Özellikle mevsimsel geçişlerde hastalanma oranı değişen iklim şartlarından dolayı daha fazla olduğu için bu dönemlerde kendimize ve çevremizdekilere çok dikkat etmeliyiz. Sağlık problemleri yaşadığımız durumlarda ilk iş olarak hastane yada polikliniklere giderek uzman doktor gözetiminde muayene olmamız gerekmekte. Muayene sonrası, tekrardan sağlığımıza kavuşmak için reçeteli bir şekilde ilaç yada iğne tedavisi ile iyileşmeye çalışırız. İğne tedavisi vücudumuza daha çabuk etki ettiği için bir çok doktor öncelikli olarak iğne yazmayı tercih etmektedir.

İlaç tedavisi, şırınganın içerisine koyulan sıvı ilacın vücuda enjekte edilmesi ile yapılmaktadır. Şırınga, hastane ve poliklinikler de olduğu gibi ayrıca medikal market ve eczanelerde de paketler halinde satılmaktadır. Sağlık kapsamında bir ürün olduğu için ilaç fabrikalarında özel olarak üretilip paketlenmektedir. Çok yoğun bir şekilde tüketilen ve sürekli imalatı yapılan bir ürün olduğu için de ilaç firmaları bazı dönemler de siparişleri yetiştirmek de güçlük çekebilmektedirler.

İş yüklerini azaltmak isteyen ilaç firmaları, ek iş veren firmalar ile anlaşarak ellerinde ki şırınga paketleme işlerini dönemsel olarak dışarı yaptırmayı tercih ederler. İmalatını yaptıkları şırıngaların bir kısmını fabrika dışında evde ek iş olarak yaptıran firmalar, bu sayede siparişleri kısa sürede yetiştirmiş olurlar. Ayrıca yaratmış oldukları bu iş fırsatı ile de bir çok kişiye geçim kaynağı sağlamış olurlar. Bu tür paketleme işleri ile ev geçindiren bir çok kişi bulunmakta.

Şırınga nedir?

Uç kısmına iğne takılarak kullanılan, tüp kısmında pistonu bulunan, bu piston sayesinde gaz ve sıvıları basınçla içine emip geri püskürten, ucuna iğne takılmasından kaynaklı tıbbi olarak iğne diyede adlandırılan cihaza şırınga denir. Vücuda ilaç enjekte etmek dışında vücutta ki çeşitli yaraları temizlemek, iltihapları temizlemek için de şırınga kullanılır.

Tarihte şırınga ilk kez 19.yüzyılda Fransız cerrah Charles Gabriel Pravaz tarafından kullanılmıştır. Bu yüzden ona şırınganın mucidi denmektedir. Pravaz, şırınga yöntemi ile hastalarını tedavi ettiğinde, iğnenin ağızdan alınan ilaçlara oranla daha etkili olduğunu anlamıştı. İlk şırıngalar cam olarak üretilirken daha sonraları metal ve plastik şırıngalar da üretilmeye başlandı.

İlaç firmalarının üretmiş olduğu şırıngaları eviniz de bir kaç saatinizi ayırarak paketleyip aylık 1.400 TL civarında ek gelir elde etmeniz mümkün. Bir kaç aşamadan oluşan paketleme işi ile gelir elde etmek için hemen başvurunuzu yapın, fırsatı kaçırmayın.

İşe başlamadan önce şırınga paketleme işinin sağlık bakanlığı tarafından denetlendiğinin bu sebepten ötürü işin yapılacağı alanın temiz ve hijyenik olması gerektiğinin altını çizmek istiyoruz. Aynı zamanda paketleme işini yapacak kişi yada kişilerin hijyen açısından firma tarafından verilecek olan eldiven, bone, ağız maskesi, galoş ve önlük gibi ekipmanları kullanmasının zorunlu olduğunu da belirtmek istiyoruz.

İlaç firması koliler içerisinde plastik şırıngaları paketlemeniz için size teslim edecek. Aynı şekilde plastik şırıngaları silmeniz için özel bir temizlik ilacı verecek. Bu ilacı su dolu bir kabın içine dökerek her paketleyeceğiniz şırıngayı bu suyun içerisine batırıp temizleme bezi ile sileceksiniz. Paketleyeceğiniz tüm şırıngalar için bu işlemi yapmak zorundasınız. Daha sonra temizleyip sildiğiniz şırıngaları özel şeffaf plastik ambalajın içerisine yerleştirip çıtçıtlı ağzını kapatıp paketleme işlemini tamamlayacaksınız. Daha sonra plastik paketleri şırınga kutularının içerisine 20 adet girecek şekilde yerleştirip kutunun ağzını kapatarak işi bitirmiş olacaksınız.

Paketleme sırasında lazım olacak tüm ekipmanı ve ilacı firma ücretsiz olarak temin edecek. Firmadan gelecek olan görevli, ürünleri nasıl paketlemeniz gerektiğini kısa bir şekilde eğitim vererek anlatacak size. Aynı görevli her hafta sonu gelip işlemi biten paketleri sizden teslim alıp ödemenizi elden yapacak.

Şırınga paketleme işi ile kaç para kazanırsınız? Nasıl başvuru yapabilirsiniz?

Şırınga paketleme işinde ödemeler paket başına hesaplanıp, haftalık olarak yapılmaktadır. Haftalık olarak belirli bir adette paket kotanız olacak. Bunu anlaştığınız firma ilk başta belirtecek size. Her hafta belirteceği adette işi teslim edip paketlemenizi isteyecek. İşleri sorunsuz bir şekilde teslim ettiğiniz taktirde haftalık 350 TL ödeme alacaksınız. Her hafta iş olduğu taktirde kazancınız aylık 1.400 TL civarlarında olacaktır. İlaç firmaları, ödeme konusuna çok önem verirler. Paketleri sizden teslim alır almaz ödemenizi peşin olarak yaparlar.

Sizde evde ek iş yaparak gelir elde etmek istiyorsanız, aşağıda bulunan iş başvuru formunu detaylı bir şekilde düzgünce doldurup göndererek şırınga paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. İlaç firmaları başvuruları günlük olarak inceleyip değerlendirdikten sonra, iş durumuna göre geri dönüş sağlayacaktır

 

Başvuru Gönder

18 Başvuru Yapılmış

 • buketCevapla

  buket ankara mamak

  Eki 29, 2018 06:54
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz işverenlerce değerlendirmeye alınacaktır.

   Eki 29, 2018 08:32
 • FilizCevapla

  Belki onkere meyl aderesımi verdim ama cevap gelmiyor bu ek işlere ihtiyacımız var donus yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  Eki 29, 2018 10:28
 • İpekCevapla

  Kalabalik bir aileyiz bu isi yapabilriz yardimci olursaniz sevinirim

  Eki 29, 2018 12:05
 • Saniye sağlamCevapla

  İstanbul pendik güzelyalı da evde şırınga paketleme işi yapabiliriz. Temiz ve titiz çalışıyoruz.

  Eki 29, 2018 12:50
 • esraCevapla

  mrb ben tekirdağ çerkezköyde ailemle yaşıyorum kıt kanagıt geçiniyoruz bu işi ailecek yapmak istiyoruz lütfen kısa sürede dönüş yaparsanız çok seviniriz 5319605006

  Eki 29, 2018 14:02
 • CeylanCevapla

  Ceylan İstanbul Üsküdar
  Şırınga paketleme işini istiyorum sizden geri dönüş bekliyorum

  Eki 29, 2018 18:35
 • DilekCevapla

  İstanbul pendik dilek türkan özyurt

  Eki 29, 2018 21:07
 • Müberra BüberCevapla

  Istanbul esenyurt tarafında oturuyorum her türlü paketleme işini yapabilirim en kisa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim.

  Eki 30, 2018 08:51
 • FatmaCevapla

  Elimden her iş gelir bu işi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

  Eki 30, 2018 09:21
  • Ekiş YazarıCevapla

   Başvurunuz işverenler tarafından değerlendirmeye alınacaktır.

   Eki 31, 2018 08:49
 • Muhammet baygülCevapla

  25-30 kişilik ekibim var 05433896325

  Eki 31, 2018 06:47
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 03, 2018 13:02
 • ipekCevapla

  Merhabalar.şırınga paketleme işini yapabilirim.Elim oldukça hızlıdır.dönüşlerinizi bekliyorum.

  Kas 02, 2018 06:31
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 03, 2018 12:58
 • CigdemCevapla

  Merhaba . Evde paketleme isi almak istiyorum.Geri donus saglanirsa memnun olurum.iyi calismalar.

  Kas 03, 2018 15:00
  • Ekiş YazarıCevapla

   MERHABA. BAŞVURUNUZ İŞVERENLERCE DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

   Kas 04, 2018 08:42
 • Yasin OruçCevapla

  Kocaeli Gebze

  Kas 18, 2018 18:18
DMCA.com Protection Status