EVDE STREÇ FİLM PAKETLEME İŞİ

Evde ek iş veren firmalar kategorisine 26 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 185 defa okundu

Düzenli bir mesleğiniz ve her gün düzenli olarak yaptığınız bir işiniz olmasına rağmen hala ek iş arayanlardan mısınız? Evde yemek yapmaktan, çocuk yapmaktan ve temizlik yapmaktan sıkıldım artık kendime hem uğraşabileceğim hem de para kazanabileceğim bir ek iş arıyorum diyen ev hanımlarından mısınız? Okulun masrafları bitmek bilmiyor, sürekli yeni bir harcama çıkıyor, bursumu ya da kredimi bir türlü ayın sonuna kadar yetiştiremiyorum diyen bir üniversite öğrencisi misiniz? O halde sizleri bu durumdan kurtaracak olan, sizlere haftalık olarak güzel miktarlarda para kazandıracak olan evde streç film paketleme işini sunuyoruz. Oldukça kolay ve zevkli bir biçimde yapılmakta olan evde streç film paketleme işinin haftalık olarak getirisi de bir hayli yüksektir.

Evde Streç Film Paketleme İşini Nasıl Yapabilirim?

Evde streç film paketleme işini yapmaya karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken iş bir firmaya ya da şirkete başvuru yapmaktır. Başvurunuza kısa sürede geri dönüt verilecektir. Ancak önemli olan bir kaç husus mevcuttur. Evde streç film paketlemek için başvuracağınız bazı firmalar ya da şirketler bu işe neden ihtiyacınız olduğunu, bu işe ne kadar sadık kalacağınızı ve ne kadar güvenilir bir biçimde çalışacağınızı, bu iş için çalışabilecek uygun bir ortamınız olup olmadığını sormaktadırlar. Tüm bu sorulara verebilecek uygun cevaplarınız ya da alternatifleriniz olduğu takdirde, her zaman bu işte sürekli olarak çalışma imkanını elde edebilirsiniz.

Evde Streç Film Paketleme İşinden Aylık Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirim?

Genel olarak bu işi vermekte olan firma ya da şirketler, haftalık olarak ödeme yapmaktadırlar. En az haftalık 380 lira kazandırmakta olan evde streç film paketleme işi, aylık bazda ödeme alındığı takdirde yaklaşık 1.500 TL ile 2.000 TL lira arasında olmaktadır. Haftalık böyle bir kazandı elde etmek için, firmalardan birine başvurmanız gerekmektedir. İster mail adreslerinden ister telefon numaralarından isterseniz de firmalara ait bilgilerin yer aldığı sayfaların yorum kısımlarından ulaşım sağlayabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu fiyat hafife alınmayacak kadar iyi bir miktardır.

Evde Streç Filmi Paketleme İşi Zahmetli Midir?

Evde yapılmakta olan daha pek çok iş mevcuttur. Tüm bu işlere nazaran, diğer tüm işlerle karşılaştırma yapıldığında, evde streç film paketleme işi her zaman daha kolay olarak yapılmaktadır. Evde paket yapma meslek grubunda yer alan tüm işlere oranla da çok daha fazla tercih edilmektedir. Gelir düzeyinizi arttırmak istiyorsanız, kendime ait bir ek gelirim olsun diyorsanız, eşime ya da çocuklarıma maddi açıdan destek olabileyim diyorsanız, yapabileceğiniz en zahmetsiz işler içerisinde evde streç film paketleme işi yer almaktadır. Size yardım edecek bir kaç da eleman bulduktan sonra, hem kendiniz kazanmış hem de başkalarına da kazandırmış olacaksınız. Ayrıca işiniz çok daha kısa süre içerisinde bitmiş olacaktır.

Evlere Streç Film Paketleme İşi Veren Firmalar İletişim

Streç film paketleme işi Türkiye’nin başta büyük kentte olmak üzere birçok bölgesinde yapılan ek işlerden birisidir. Dolayısıyla bu yazımıza Ad Soyad, E-Mail Adresi ve Bulunduğunuz İl gibi detaylarınızı belirterek, evlere streç film işi veren atölyelerin, firmaların ya da bireysel işletmelerin sizler ile iletişime geçmesini sağlamanız mümkündür. Bunun yanı sıra cep telefonu ve ev adresi gibi özel bilgilerinizi belirtmemeye özen gösteriniz. Ayrıca facebook sayfamızdan da daha fazla iş ilanına ulaşmanız mümkündür.

Başvuru Gönder

DMCA.com Protection Status