Evde Tahta Oyuncak Yapımı İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 8 Şubat, 2017 tarihinde eklendi, 879 defa okundu

Evde Tahta Oyuncak Yapımı İşi İle Para Kazanın

300’den fazla hazırladığımız yazı dizisi içerisinde okuyucularımızın büyük bir bölümüne sunmuş olduğumuz ek iş fırsatlarını değerlendirmiş ve ufak da olsa yaşadıkları maddi sıkıntılardan kurtulmaya başlamıştır. Bizlerin amacı, toplum içerisinde çalışma fırsatı bulamayan kişilerinde aslında içlerinde bulunan saklı girişimcilik ruhunu ortaya çıkararak para kazanabilmelerine olanak sağlıyoruz. Çalışma hayatı içerisinde yer alan kadınların kendilerini rahat hissedebilmelerini sağlamak amacı ile Evde Tahta Oyuncak Yapımı işi ile nasıl para kazanabileceklerinden bahsetmek istiyoruz.

Tahta oyuncaklar, çocukların eğlenceli bir gün geçirmelerine olanak sağlasa da varlık sahibi birçok kişinin de koleksiyonlarına eklemeleri için oldukça kıymetli ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Tahta Oyuncaklar, birçok kişinin hayatında önemli bir yer tutar. Geçmiş yıllarda yaşanılan yokluk ve fakirlik insanları bu ürünlerin popüler hale gelmesine neden olmaktadır. Son zamanlarda ortaya çıkan bu gelenekler, birçok kadının iş sahibi olmasına olanak sağlamaktadır. Oyuncak yapımı aslında bir el yeteneğine sahip olma gibi görünse de aslında isteyen herkes bu sektör içerisinde yer alınabilmektedir. Çalışan kişilere üretici firmalar tarafından verilen taslaklar ve kısa eğitimler, üretimlerin oluşmasına olanak sağlamaktadır. Kısa bir süre içerisinde isteyen herkesin oyuncak üretebildiği bu alan içerisinde gelirler de oldukça güzel. Evde Tahta Oyuncak Yaparak 1,800 TL den fazla kazanç elde edebilen kişiler, gelen isteklere yeşimemelerinden dolayı yeni arayışlar içerisine girilmiştir. Çok fazla alım yapılacak bu sektör içerisinde yer almak isteyen kişiler gönderi altına YORUM atmaları yeterli olacaktır.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • BetülCevapla

  Ankara iki kişiyiz lütfen çok ihtiyacım varr

  Şub 08, 2017 17:05
 • ceyhanCevapla

  Ankara pursaklar da oturuyorum denenek isterim

  Şub 11, 2017 22:08
 • EmreCevapla

  İstanbul da oturuyorum ahşap işinde uzun süre çalıştım bu işe başlamak isterim

  Şub 20, 2017 16:51
 • kübraCevapla

  ankarada oturuyorum bu isi yapmak istiyorum geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  Şub 22, 2017 06:47
 • AbdulkadirCevapla

  Ankara Mamak’ta üç kişiyiz. Bu işi layıkıyla yapabiliriz.

  Mar 01, 2017 09:30
 • semaCevapla

  Yozgat sorgun da oturuyorum bende yapabilir im bu işi?????

  Mar 02, 2017 07:17
 • zeynepCevapla

  Tahta oyuncakları çok seviyorum biraz fiyatı yüksek oyuncaklar oldukları için pek fazla alamasamda. O yüzden bunun bana bir iş olarak gelmeyeceğini düşünüyorum ve neden olmasın diyorum 🙂

  May 11, 2017 13:50
 • KadirCevapla

  Evde tahta oyuncak yapabilirim.

  Ara 19, 2017 15:03
DMCA.com Protection Status