EVDE TAKMA TIRNAK PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 19 Ekim, 2018 tarihinde eklendi, 426 defa okundu

Günümüz çağında birçok yeni sektör bunların bağlantısında birçok açık ve yeni iş kolu ve oldukça fazla işçi ihtiyacı bulunmaktadır. Eğer sizlerde evden iş yaparak nasıl para kazanılır sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu yazımızda sizleri bambaşka bir sektör olan, kozmetik veya makyaj ürünleri kategorisine giren evde takma tırnak kutulama işi ile para kazanma konusunda bilgilendireceğiz.

Gününün tamamını evde ev işleri yaparak veya minik kuzusuna bakarak geçiren ev hanımları, günün çoğu zamanını evinde geçiren yaşlı büyüklerimiz, maalesef düzenli bir iş bulamamış kıymetli gençlerimiz artık son zamanlarda evlere iş veren firmalara başvurmakta; almış oldukları evden işler ile geçimlerini sağlamaktadırlar. Evden ek iş yapan kişilerin maaşları azımsanmayacak derecede iyidir. Öyledir ki bu kişiler hem ev ekonomisine katkı da bulunabilir; hem de kendi ihtiyaçları doğrultusunda kazanmış oldukları ücretleri kullanabilmektedirler.

Estetik sektörünün ve güzelleşme sektörünün en revaçta olduğu bu yıllarda birçok yeni iş kolu ortaya çıkmıştır. Yeni ürün kategorileri dolayısı ile ortaya çıkan bu işlerden birisi de takma tırnaklardır. Tırnaklarının kısalığından dolayı şikayetçi olan kadınlar, tırnaklarından dolayı sağlık problemi yaşayan kadınlar ve daha birçok sebepten dolayı takma tırnak kullanan bayan sayısı bir hayli fazladır. Bu takma tırnaklar Gratis, Rossman, Eve gibi birçok kozmetik marketlerinde belirli sayılar dahilinde satılmaktadır.

Takma tırnaklar her ne kadar isimleri takma olsa da hassas ürünlerdir. Bu ürünlerin paketlemelerinin fabrika koşullarında makineler ile yapılması oldukça zor ve tehlikelidir. Bu yüzden takma tırnak üretimi yapan estetik firmaları takma tırnak paketleme işlerini evden ek iş yapan kişilere vermektedirler. İlerleyiş sürecine bakacak olursak şöyledir; firma size aracısı yolu ile veya kargoyla takma tırnakları ve paketleri gönderir. Ayrıca paketlerin içinde olması gereken standart sayı size belirtilir. İlk başlarda zorlayıcı gibi görünen evde takma tırnak paketleme işi bir süre yapıldıktan sonra çok kolay bir biçimde pratiğe dönüştürülüp hızlıca yapılabilecek işlerden birisidir.

Evde takma tırnak paketleme işi Telefon Numarası
Sizlerde evde takma tırnak paketleme işine girmek istiyorsanız aşağıda bulunan başvuru formu bölümüne yaşadığınız şehri ve isminizle birlikte başvuruda bulunmak istediğinizi yazabilir; evde takma tırnak paketleme işi veren kozmetik firmalarının sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde takma tırnak paketleme işinin parası yani sizlere ödenecek olacak ücrete gelecek olursak, net bir rakam vermemiz maalesef mümkün değildir. Ancak piyasa koşullarında estetik/kozmetik firmaları paketleme işlerini evde çalışanlarına aylık bir düzenle vermektedirler. Minimum 700 TL’den başlayan bu maaş aylık 2000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Sizlerde hemen başvuru yapmak istiyorsanız aşağıda bulunan form aracılığıyla başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru Gönder

16 Başvuru Yapılmış

 • halime yilmazCevapla

  istanbul bahcelievlerde evde is yapmak istiyorum

  Eki 19, 2018 08:01
 • Özlem NURCevapla

  Sayın yetkili,
  Emekliyim, bu işi hem rahatlıkla hem de severek yapabilecek zamanım ve bu işten kazanabileceğim paraya da ihtiyacım var.
  Beni değerlendirirsiniz minnettar kalırım.
  Saygılarımla

  Eki 19, 2018 18:18
 • LeylaCevapla

  3 arkadaş olarak evde paketleme işi yapmak istiyoruz.Hizli ve güvenli şekilde işleri teslim edebiliriz.

  Eki 20, 2018 14:21
 • CananCevapla

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.Antalyada ikamet ediyorum.Hem çocuklarımla ilgilenip hem de ek kazanç sağlamak istiyorum.Donus yaparsaniz sevinirim.

  Eki 20, 2018 14:23
 • TürkanCevapla

  Merhaba Bursa’dan yazıyorum şehir bilgisi alabilirmiyim ekibim var yüksek adetli işleri gönderebilirsiniz

  Eki 21, 2018 13:12
 • merve avcuCevapla

  paketlemede iyi ve hızlıyımdır daha önce tasarım konularında da bulundum ek gelire ailem kalabalık olduğu için ihtiyacım var geri dönüşlerinizi beklerim teşekkürler

  Eki 22, 2018 13:13
 • tuba avcuCevapla

  ek gelire ihtiyacım var ailem kalabalık yardımcı olmalıyım lütfeennn

  Eki 22, 2018 13:14
 • SeherCevapla

  Takma tırnak paketleme işi yada herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  Eki 23, 2018 16:46
 • EbruCevapla

  İzmirde yaşıyorum. Gelire ihtiyacım var.

  Eki 25, 2018 06:01
 • BüşraCevapla

  Ankara/Gölbaşı

  Eki 29, 2018 18:47
 • EsilaCevapla

  Mersn Tarsusta yasiyorum ve bu isi yapmayi cok istiyorum dõnüs yaparsanz sevinrm

  Eki 31, 2018 16:09
 • IpekCevapla

  Takma tırnak paketleme işi yapabilirim.Beni değerlendirmeye alırsanız çok memnun kalırım. Şimdiden yapacağınız yardımlar için teşekkür ediyorum. Hayırlı günler …

  Kas 02, 2018 07:02
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır.

   Kas 03, 2018 12:58
 • CigdemCevapla

  Merhaba.Evde paketleme isi yapmak istiyorum Donus saglanirsa memnun olurum. Erzurum

  Kas 03, 2018 15:10
  • Ekiş YazarıCevapla

   MERHABA. BAŞVURUNUZ İŞVERENLERCE DEĞERLENDİRMEYE ALINACAKTIR.

   Kas 04, 2018 08:41
 • DamlaCevapla

  Bu işi yapmak istiyorum ekibim var bandırma

  Kas 04, 2018 11:09
DMCA.com Protection Status