EVDE TEL TOKA PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 28 Eylül, 2018 tarihinde eklendi, 541 defa okundu

Kadınların, kız çocuklarının saçlarını toparlamak yada şekiller vermek için kullandıkları tel tokalar artık ek gelir kaynağı oluyor. Evet yanlış duymadınız evde tel toka paketleme işi yaparak, teslim ettiğiniz iş sayısına göre aylık yüksek miktarda para kazanabiliyorsunuz.

Evlere ek iş veren firmalar, tuhafiyeler de, bijuteriler de hatta büyük kozmetik mağazaları gratis, eve gibi mağazalara tel toka satışı için mal temin ediyorlar. Bu satılacak tel tokaların paketleme ve ambalaj işlerini ise evde ek iş yapan kişilere, ailelere ücreti karşılığında yaptırmaktalar. Sizde evde tel toka paketleme işi yaparak para kazanabilirsiniz.

Tel toka paketleme işi nasıl yapılır?

Tel toka paketleme işi yapmak için çok tecrübeli olmanıza yada malzeme temin etmenize gerek yok. Çünkü yapılacak işin tüm malzemeleri, teçhizatları işi veren firma tarafından adresinize getirilip size verilecek. Toka paketleme işinde çok fazla malzeme bulunmamaktadır, size verilecek malzemeler şu şekildedir;

 1. Tel tokalar
 2. Tel toka ambalajı
 3. Tel tokları sereceğiniz kumaş bez
 4. Ambalajların ağzını kapatacağınız yapıştırıcı
 5. Paket lastiği
 6. Koli

 

İş veren firma yukarıda ki malzemeleri sayılı olarak teslim eder. İş sayısı fazla olduğu için yaklaşık olarak size 10.000’e yakın tel toka teslim edilir. Tel tokaları her bir ambalaja 100 yada 200 adet girecek şekilde sayıp koymanız istenir sizden. Ambalajların ağzını yapıştırıcı ile nasıl kapatacağınız ve kolilere nasıl dizeceğiniz firma yetkilisi tarafından size gösterilerek tarif edilir. Her bir ambalaja istedikleri adetlerin eksiksiz olarak koyulması gerekmektedir. Çünkü bu tel tokalar büyük firmaların reyonlarında satışa sunulacağı için düzenli ve özenli olmanız gerekmektedir.

Firmanın size verdiği kumaş bez üzerine, tüm tel tokaları serersiniz, tokaları koyacağınız ambalajları yanınıza alıp tek tek acele etmeden içine sayarak koyarsınız. Daha sonra size verilen yapıştırıcıyı tel tokaların üstüne dökmeden ambalajın ağzına sürüp kapatırsınız. Yapıştırma işlemini de bitirdikten sonra firmanın size verdiği kolilere ambalajları dizersiniz. Birde size ipucu verelim, koliye koyduğunuz ambalajları bir not kağıdına yazın, kafanız karışmaması için yazmanız sizin için faydalı olacaktır.

Tel toka paketleme işinden ne kadar kazanırsınız?

Tel toka paketleme işinde açıkçası net bir rakam vermek doğru olmaz, çünkü bazı firmalar teslim ettikleri toplam tel toka sayılarının geneline 500 TL veriyor. Kimi firmalarda paket başına ücretlendirme yapıyor.

Kabaca hesaplayacak olursak yaklaşık 10000 tel toka paketleme işini 1 haftada ailenizden de destek alarak çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Her hafta tel toka paketleme işini bitirip düzenli bir şekilde teslim ederseniz eğer, haftalık 500 TL aylık olarak 2000 TL yapar. Yani aylık olarak tel toka paketleme işinden 2000 TLkazanırsınız. Günümüz şartlarına baktığımız zaman evinizden ek iş yaparak hiç masrafsız 2000 TL kazanmak çok güzel para. Hem ailenize katkı sağlamış olursunuz hemde geçim sıkıntı yaşamazsınız.

Tel toka paketleme işine nasıl başvuru yapılır?

Tel toka paketleme işi veren firmalar sitemizde bu ilanın altında yer alan başvuru formunu doldurup göndermenizi talep etmekte. Eksiksiz olarak dolduracağınız iş başvuru formu iş veren firmaya iletilir, firma gelen başvuruları değerlendirdikten sonra ihtiyacı kadar çalışana kısa sürede dönüş yapar ve adres bilgilerini alır. Gerekli tüm malzemeyi adresinize kadar getirip işi size teslim eder. Sizde hemen aşağıda yer alan başvuru formunu doldurup gönderin, tel toka paketleme ek iş fırsatını kaçırmayın.

 

Başvuru Gönder

12 Başvuru Yapılmış

 • SedaCevapla

  Paketleme ısı yapabılırım ıhtıyacınız varsa ulaşmanız yeterlı

  Eyl 28, 2018 15:47
 • Münevver yücesoyCevapla

  İki çocuğum var çaĺışamıyorum Evde paketleme işi arıyorum acil…

  Eyl 28, 2018 17:23
 • Semra yamanCevapla

  Merhaba gebze yeni adliyenin orada oturuyorum ev hanımıyım ve ekibim var paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  Eyl 28, 2018 23:25
 • merveCevapla

  Paketleme işi yapabiliriz geri donerseniz çok seviniriz

  Eyl 30, 2018 09:06
 • BurcuCevapla

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum ve çok işe ihtiyacım var

  Eki 01, 2018 18:26
 • ALTAN AŞIKCevapla

  KAYSERİ ALTAN AŞIK HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ YAPARIZ

  Eki 04, 2018 10:13
 • BurcuCevapla

  Evde tel toka paketleme işi yapmak istiyorum bayrampasa

  Eki 04, 2018 10:33
 • FatmaCevapla

  Burdaki işlere talibim toka paketlemekurdan paketleme bi cogunu yapabılırım dıkıs işide yapabılırım bana ulaşırsanız geri donersenız sevınırım 5544538356

  Eki 06, 2018 08:11
 • Sibel GüngörCevapla

  Ek iş Arıyorum Bursa/Demirtaş

  Eki 07, 2018 16:02
 • HACERCevapla

  Bende ne paketleme işi olursa yaparım Ankara Mamak

  Eki 07, 2018 16:13
 • özlem duranCevapla

  iki çocuk annesiyim eşim dışarıda çalışmama izin vermediğinden dolayı evde paketleme işi yapmak istiyorum. tel toka veya diğer malzemeleri haftalık düzenli olarak paketleyebilirim.

  Eki 10, 2018 12:20
 • YağmurCevapla

  Merhaba tel toka paketleme işi istiyorum 19 yaşındayım evde 2 kişiyiz rahatlıkla yapabileceğim iş istanbul / bağcılarda oturuyorum

  Nis 09, 2019 09:11
DMCA.com Protection Status