Evde tencere tutacağı paketleme işi

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 155 defa okundu

Ev hanımlarının en çok vakit geçirdiği alanlardan birisi mutfaktır. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği derken neredeyse hanımların tüm günü mutfakta geçer. Hele bir de çocuk varsa bu süre daha da uzayabilir. Mutfakta bu kadar süre geçiren hanımlar için mutfak gereçleri çok önemlidir. Bu gereçlerden birisi de tenceredir.

Yemek yaparken çok sık kullanılan tencerelerin tutacakları bir süre sonra aşınmaya ve gevşemeye başlar. Bazı tencerelerin tutacakları kullanamaz hale gelir. Bu gibi durumlarda ayrı parça olarak satılan tencere tutacaklarından almak gerekir. Market yada mağazalarda paket halinde satılan tencere tutacakları imalat aşamasından sonra paketlenmektedir.

Tencere tutacağı imalatı yapan fabrikalar, yılın belirli dönemlerinde iş yükünü azaltmak için ellerinde ki paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ederler. Böylelikle kısa sürede gelen siparişleri yetiştirerek iş yüklerini azaltmış olurlar. Aynı zamanda bir çok kişiye de iş imkanı sunmuş olurlar. Evinizde günde bir kaç saatinizi ayırıp tencere tutacağı paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Tencere tutacağı paketleme işi nasıl yapılır?

Tencere tutacaklarının birbirinden farklı boyutları, renkleri ve şekilleri bulunmaktadır. Aynı şekilde plastik, silikon ve metal modelleri de bulunmaktadır. İlk iş olarak fabrikalardan size verilecek olan tencere tutacaklarını tek tek modellerine, renklerine ve kalitelerine göre ayıracaksınız. Daha sonra ayırmış olduğunuz tutacakları çıtçıtlı şeffaf poşetlerine, her poşete 2 adet olacak şekilde koyacaksınız. Tencere tutacaklarının montajı için gerekli olan vidaları da 2 adet olacak şekilde poşetlere koyup paketleme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Yukarıda belirttiğimiz şekilde paketlediğiniz her tutacağı en son işlem olarak kolilere yerleştirip firmaya teslim edeceksiniz. Firma görevlisi haftasonları gelip işlemi biten kolileri sizden teslim alarak ödemenizi elden yapacak.

Tencere tutacağı paketleme işi kaç para kazandırır? Başvuru nasıl yapılır?

Pencere tutacağı paketleme işinde ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Fabrikalar size haftalık olarak toplu bir şekilde paketleme işini teslim eder. Her haftasonu belirttiği gün ve saatte işleri teslim almak için gelirler. Sorunsuz bir şekilde teslim edeceğiniz işler için haftalık 400 TL ödeme alırsınız. Düzenli bir şekilde bu işi yaparak aylık 1.600 TL ek gelir kazanmış olursunuz.

Tencere tutacağı paketleyerek kolay yoldan para kazanmak istiyorsanız, aşağıda bulunan ek iş başvuru formunu detaylı bir şekilde doldurup göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onay aşamasından sonra yayına alınacaktır. Yayına alınan başvurular firmalar tarafından incelenip, uygun görülen kişilere dönüş yapılacaktır.

 

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • GulmisalCevapla

  Nerelerde bu paketleme isi bilgi alabilir miyim

  Nis 15, 2019 11:15
 • hakanCevapla

  kırşehirde oturuyorum.her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.

  Nis 16, 2019 07:36
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz alınmıştır.

   Nis 16, 2019 11:01
 • SemaCevapla

  Manisa paketleme işi yapabilirim

  Nis 16, 2019 23:26
DMCA.com Protection Status