Evde Tespih Hazırlayarak Para Kazanın

Bayilik veren firmalar kategorisine 1 Nisan, 2017 tarihinde eklendi, 342 defa okundu

Evde Tespih Hazırlayarak Para Kazanın

Evde ek iş ilanları ile ilgili yüzlerce ilan paylaşmış, bünyemizde birçok kişinin aylık düzenli kazançlar sağlayabilmesi için birçok alanda farklı iş fikirlerini sizler ile bir araya getirmek için elimizden geleni fazlası ile yaptığımızı belirtmek istiyoruz.

Evde Tesbih Hazırlayarak para kazanın!

Para Kazanma konusunda sürekli arayışlarda bulunan kişilere yeniden bir umut olabilmek üzere hazırladığımız bu ilan yine aile bütçelerine destek olmak isteyen kişiler için açmak istediğimizi belirtmek istiyoruz. Bu ilanımızda Evde Tespih Hazırlayarak nasıl para kazana bileceğinizden bahsedeceğiz.

Evde Tespih hazırlamak sanıldığı kadar zor ve ustalık gerektiren bir durum değildir. Özel taşlardan oluşan tespih parçaları çalışan kişilere günlük ya da haftalık olarak teslim edilmektedir. Çalışan kişilerin yapması gereken tek şey ise özel ipliklere gelen taşlara dizmek gerektiğini belirtmek istiyoruz. Püsküllerin takılmasına kadar birçok ince iş konusunda da eğitim alacak olan çalışan kişiler, ilk günlerde seri yapamazlar ama işi öğrendikten sonra günlük çok sayıda tespih üretimini gerçekleştirebileceklerdir. Bu sektör içerisinde aylık kazanılacak para ise çalışmanın durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Çalışan kişiler teslimatını yaptıkları tespit başı ödemeler almaktadır. bazı ürünler üst düzey işçilik gerektirdiği için aylık kazanılacak tutarda oldukça fazla olabilmektedir. Ortalama olarak 1,750 TL kazanılan bu sektörde çalışmak ise oldukça kolay ve basittir. Yapılması gereken tek şey; bu gönderi altına tespih yapabileceğinizi belirten bir yorum atmanız yeterli olacaktır.

Etiketler : , , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • BilgeCevapla

  Merhaba, daha öncede ek gelir için benzer işler yaptım.

  Nis 02, 2017 11:30
 • SevgiCevapla

  Hatay İskenderun da oturuyorum bu işi yapmak istiyorum

  Nis 26, 2017 20:03
 • FatoşCevapla

  Merhaba tam benlik bir is dönüş yaparsanız sevinirim

  Nis 27, 2017 16:39
 • KaderCevapla

  Evde tesbih hazırlayabilirim

  May 04, 2017 09:54
DMCA.com Protection Status