Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek iş, ek gelir kategorisine 29 Ocak, 2017 tarihinde eklendi, 1.236 defa okundu

Evde Toplu İğne Paketleme İşi İle Para Kazanın

Ek gelir ve ek kazançlar, insanların hiç ummadığı zamanlarda karşılarına çıkan fırsatlar sonucunda ulaştırılmakta ve birçok ailevi sorunları ortadan kaldıran bir etmen olarak dile getirilebilmektedir.  Ülke nüfusunun büyük bir kesimi dar gelirlilerden oluşması aslında ek işlere olan ihtiyaçların ne kadar yoğun olduğunun göstergesidir. Gönderilerimiz içerisinde ek gelirlere ihtiyaç duyan kişiler için ilanlar paylaşıyor ve düşük de olsa bir katkımızın olmasını istiyoruz.

Tesettür giyimin önde gelen ihtiyaçları arasında yer alan Toplu İğneler, Eşarp ve tülbentlerin sabitlenmesine olanak sağlayan bir gereç olarak karşımıza çıkmaktadır. Tesettür giyimin son zamanlarda popüler ve güçlü hale gelmesi, hem üretimlere hem de satışlara büyük etkilerde bulunmaktadır. Üretilen Toplu iğnelerin satışa hazır hale gelebilmesi için birçok işlemlerden geçmesi ve birçok kişinin emeğinin bulunduğunu belirtmek istiyoruz.  Bu dünyanın bir parçası olabilir ve evde toplu iğne paketleme işi ile hedefleriniz de yer alan ek iş ile gelirlerinizi ufak da olsa artırabilirsiniz. Üretilen toplu iğneler, çalışan kişilere toplu olarak koliler ile getirilmekte ve istenilen şekilde birkaç öreğin gösterilmesi ile aynı şekilde teslim istemeleri tek şart olarak karşımıza çıkmaktadır. İsterseniz çevrenizde sizin gibi iş arayışında bulunan kişileri bir araya getirebilir ve bir iş grubu oluşturabilir ve ekip lideri olarak belirli oranda komisyonlar elde edebilirsiniz.  Evde toplu iğne paketleme işi ile kazanç elde etmek isteyen kişiler; gönderimiz altına işi yapabilecekleri ile ilgili bir YORUM göndermeleri yeterlidir.

Etiketler : , , ,

Başvuru Gönder

4 Başvuru Yapılmış

 • MelekCevapla

  Rize merkezde oturuyorum evde ek iş yapmaya ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim…7 aylık bebeğim var ve eşim askeri ücret alıyor zor geçiniyoruz ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Eyl 08, 2017 14:26
 • CansuCevapla

  Uşak 5462670627

  Kas 19, 2017 14:17
 • KadirCevapla

  Paketleme yapılır.

  Ara 16, 2017 10:58
 • MürüvvetCevapla

  Afyon mezkezdeyim. Elim hızlıdır. Her türlü paketleme ve hazırlama işi yaparım. İhtiyacım var. Lütfen.

  Mar 15, 2018 19:00
DMCA.com Protection Status