EVDE TÜKENMEZ KALEM PAKETLEME İŞİ

Ek iş, ek gelir kategorisine 15 Nisan, 2019 tarihinde eklendi, 189 defa okundu

Ev hanımlarına ve öğrencilere yönelik bir iş olan evde tükenmez kalem paketleme işi akşamları evinizde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz bir iştir. İş veren kişi size tükenmez kalemleri teslim eder ve sizden kalemlerin kapaklarını takmanızı ve kutunun içine paketlemenizi talep eder. Oldukça basit bir iştir bu nedenle zorlanmazsınız.

Zaten işin nasıl yapılacağınız size işveren kişi gösterecektir ve sizi bu konuda bilinçlendirecektir. Her paketleme işinde bazı değişiklikler olabilir. Mesela bazi işverenler kalemi süs paketi içinde paketlemenizi talep edebilir ve işin bu şekilde bazı özel detaylar ile yapılmasını isteyebilir. Bu konuda tamamen size işveren kişiye bağlısınız ve işi onun anlattığı şekilde yapmak zorundasınız.

İşe ilk başladığınız zaman size düşük miktarda iş teslim edilir ve bu işi ne kadar zaman içerisinde yapabileceğiniz test edilir. İlk işinizden sonra artık çalışma temponuza göre daha fazla iş almanız mümkündür. Düzenli çalışan ve kısa sürede çok iş yapabilen çalışanlara firmalar daha fazla iş vermektedir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz işinizi düzenli ve tertipli yapmanızdır.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşi İle Kaç Para Kazanılır ?

Evde paketleme işleri genel olarak yüksek kazanç getirisi sunar. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken işi yapan kişinin çalışma temposu ve el çabukluğudur. Eli çabuk olan ve her gün düzenli olarak çalışan bir kişi bu iş sayesinde ayda 1500 TL kazanç sağlayabilir. Eğer işinizi aksatır ve çalışmalarızı günü gününe devam ettirmezseniz kazancınız daha aşağılarda kalacaktır.

 

Başvuru Gönder

8 Başvuru Yapılmış

 • SevgulCevapla

  İst pendik

  Nis 15, 2019 13:53
 • sibel pehlivanCevapla

  sibel pehlivan
  ankara

  Nis 15, 2019 19:21
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Yaşadığınız ili yazmalısınız.

   Nis 16, 2019 11:04
 • hakanCevapla

  kırşehirde oturuyorum.her türlü paketleme işi yapmak istiyorum.

  Nis 16, 2019 07:37
  • Ekiş YazarıCevapla

   Merhaba. Başvurunuz alınmıştır.

   Nis 16, 2019 11:00
 • Kerime SarimadenCevapla

  Istanbul umraniye oturuyorum ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Nis 16, 2019 13:38
 • Ozan Can TÜRKOĞLUCevapla

  Merhaba 22 yaşındayım açık öğretim öğrencisiyim daha önce paketleme işi yaptım oldukca fazla boş vaktim var kolaylıkla yapabileceğime inanıyorum ankara elvankentte oturuyorum

  Nis 16, 2019 14:37
 • NurgülCevapla

  Kocaeli Dilovası da oturuyorum

  Nis 17, 2019 06:29
DMCA.com Protection Status